U15: Dobrá facka v Ústí nad Labem

21.2.2024 21:03   Petr Suchan

Po sérii úspěchů už musela přijít i porážka.

Řešili jsme omluvenky z důvodu prázdnin, zranění či nemoci. Na pozici brankáře musel zaskočit Váša Nechvíla. I tak jsme měli velmi slušnou sestavu do utkání. Ústí je hodně kvalitní tým, který nás předčil v důrazu, rychlosti rozhodování a kvalitě provedení.

Do vedení nás dostal skvěle hrající Bryscejn. Soupeř srovnal po dlouhém nákopu. Pak se hrál vyrovnaný zápas. Rozhodly výše zmíněné detaily. Nejvíce mrzí dva góly v posledních minutách každého poločasu. Na 2:1 dostaneme po rozehraném rohu, kde hrajeme třikrát 1v1 směrem do obrany a všechny souboje prohrajeme. Na 5:1 zase podběhneme dlouhý míč. Šancí moc nebylo na obou stranách. Domácí byli určitě o gól lepší, ale 5:1 je krutý výsledek. Přesto dobrá facka, kterou se doufám vrátíme zpátky na zem. Nejlepší soupeř letošního roku. Skvělý zápas.

FK Ústí nad Labem - FC Tempo Praha 5:1 (2:1)