U14: Kluci to rozbalili naplno

2.4.2024 12:16   David Perl

Výsledkem byla výhra 13:0 v Trutnově.

Jsme rádi, jak kluci k zápasu přistoupili. Po minulém zápase, ve kterém to nastavení nebylo úplně v pořádku, to tentokrát kluci rozbalili naplno. Oli v první šanci ještě nedal, ale následnou nevídanou smrští jsme stanovili poločasové skóre na rekordních 9:0. Dařilo se toho dost. Náběhy za obranu z druhé vlny, kolmé přihrávky, presink, klid v zakončení a hlavně neustálá chuť podstoupit další sprint a souboj v honbě za dalším gólem. Soupeř pouze z jednoho brejku svým manévrováním roztočil Kružise, ale zakončení se nepovedlo.

Do druhé půle jsme změnili rozestavení a kluci měli za úkol se na hřišti přenastavit tak, aby nám i v tom novém vycházelo přebírání hráčů, presink, atd. Vedle prostřídání mohla i tahle změna vést k mírnému polevení a do šancí už jsme se tak jednoduše nedostávali. Největší rozruch tak znamenala penalta v náš prospěch, na kterou se přes celé hřiště vydal Šeflík, což bylo domluvené už dávno dopředu v autobuse. Chladnokrevně proměnil a odjížděli jsme s vysokou výhrou 13:0.

MFK Trutnov - FC Tempo Praha 0:13 (0:9)