U15/U14: Krutá prohra na Meteoru

3.4.2024 11:51   David Perl

Šedesát minut vyrovnaných, pohroma přišla v závěru zápasu.

Vstup do jarní části soutěže má za sebou i mix starších žáků v pražském přeboru. Výsledkově bohužel hrubě nevydařený, byť to velkou část zápasu vypadalo, že tentokrát s Meteorem budeme držet krok. První půle byla vcelku vyrovnaná a nesla se v duchu my více na míči, ale pouze po vápno, a soupeř nebezpečnější po rychlých brejcích. Právě na jednoduché ztráty míče jsme o přestávce upozorňovali.

Dvacet minut druhé půle byla naše nejlepší pasáž. V tu chvíli jsme prohrávali 1:2, ale valili jsme jeden útok za druhým. K vyrovnání nebo i k otočení výsledku bylo v tu chvíli blízko. Bohužel jsme po prostřídání nedokázali udržet nastavenou úroveň a zbytečně jsme si nechali nasázet další čtyři góly, které kazí dojem ze zápasu, který šedesát minut nebyl vůbec špatný.

FK Meteor Praha VIII C - FC Tempo Praha C 6:1 (2:0)