U16: Sedm gólů Vršovicím

4.4.2024 21:00   Jáchym Trajhan

Čtyřikrát se trefil střídající Matyáš Franěk.

Na Velikonoční pondělí jsme přivítali Vršovice, které jsme na podzim jasně porazili. Soupeř však nedostává od nikoho žádné extra příděly, a tak jsme ho rozhodně nechtěli podcenit. Jak už to bývá zvykem v této soutěži, tak to byla prvních patnáct minut vyrovnaná partie, kdy se hosté možná trochu více tlačili do našeho vápna. Vážnější šanci však neměli a my naopak z první vážnější akce udeřili. To nám dodalo klid a do poločasu ještě zvýšili na 3:0.

Do druhé půle jsme chtěli zápas dotáhnout a přidat nějaké góly, ať nabereme trochu sebevědomí po ne výsledkově povedených předešlých zápasech. To se nám podařilo, hlavně tedy Matymu Fraňkovi, který dal za osmnáct minut čtyři góly. Vršovice se symbolicky trochu šťastně také trefily, a tak jsme bohužel neudrželi čisté konto.

Zápas byl v pohodovém tempu, ukázal, že když chceme, můžeme po pěkných akcích dávat góly, když naopak polevíme, i takový soupeř může zahrozit. Budiž některé pasáže poučením a další materiálem k lepším výkonům.

FC Tempo Praha B - SK Union Vršovice 7:1 (3:0)