U14: Prosadil se celý trojzubec

8.4.2024 12:14   David Perl

Tempo porazilo hradeckou Slavii 8:0, dvakrát se prosadili útočníci Papež, Janský a Roubíček.

Neobvyklé vedro na začátek dubna čekalo na hráče v dalším kole divize. My jsme navíc nechtěli moc brzy střídat, protože nás hned čekalo ještě další utkání v pražském přeboru. Síly jsme tedy rozložili na dvě jedenáctky.

Ta první proti Hradci se rozjížděla trochu pomaleji. Soupeř několikrát zahrozil a po prvních deseti minutách to vypadalo na zatím nejtěžší jarní zápas. Postupně jsme ale začali být přesnější a rozhodli opět už v prvním poločase.

O pauze jsme zaměřili pozornost na tempování hry, abychom hráče po třech sprintech nevysílali do dalšího. Hru jsme zklidnili a zápas dovedli do dalšího pohodového vítězství. Navíc se gólově prosadil celý útočný trojzubec Mára – Janskoš – Roubas, a tak panovala spokojenost.

FC Tempo Praha - FC Slavia Hradec Králové 8:0 (5:0)