U15/U14: Kvalitní zápas se Stodůlkami

12.4.2024 8:50   David Perl

Tentokrát kluci převážně z U14 zvítězili nad dobrým soupeřem 3:2.

Podzimní zápas na Stodůlkách byl jeden z nejlepších v soutěži, a tak jsme se těšili na další konfrontaci. O to větší výzva to byla pro kluky z U14, kteří tvořili drtivou většinu kádru. Předpoklady se vyplnily bezezbytku. My jsme využili kolmé akce na naše dva křídelníky Zichyho s Krýšou, soupeř snížil po dobrém důrazu před naší brankou.

Druhá půle tak byla za stavu 2:1 otevřená. Ta nám však vyšla ještě o něco lépe. Byli jsme výraznější na míči, včas jsme soupeře dokázali dostupovat, a získávali jsme tak územní převahu. Z té ale soupeř často vyrážel do nebezpečných brejků, které ale naštěstí nedokázal přesně zakončovat nebo výborně zasáhl Lukas. Pravé drama plné příběhů přiživil Šeflis, který si skvělou akcí vybojoval penaltu, kterou ale neproměnil. Do svých nohou to tak vzal Bejk svojí samostatnou akcí a zvýšil na 3:1. Klidný konec zápasu odmítl soupeř a dělovkou pět minut před koncem dal hostům naději. Zasloužené vítězství kluci ale už nepustili.

FC Tempo Praha C - TJ Sokol Stodůlky 3:2 (2:1)