U14: Konečně emoční zápas

15.4.2024 17:29   David Perl

Tempáci otočili zápas na Xaverově a slavili výhru 4:1.

Dnes jsme si prožili asi nejhorší poločas za poslední dobu. Abychom dokoukali zápas U15, začínali jsme pozdě s rozcvičkou a aby toho nebylo málo, tak jsme si hned v první minutě dali nešťastného vlastence. Chyběl pohyb a celkově zaujetí. Když se k tomu přidal rozhodčí, který všechno neskutečně protahoval, tak nemohl první poločas bavit asi nikoho.

Do druhé půle už jsme přišli "rozcvičení" z té první a výkon šel postupně nahoru. Šance přibývaly a konečně to od nás mělo nějaké grády. Hlavně Janskoš se Zichym se vepředu starali o největší nebezpečí. Skvělá byla i rána Oliho z plného běhu nebo Kružisovo zakončení hlavou po rohu, které ale výborně zneškodnil brankář domácích. To už byly momenty, které bavily. Zvládli jsme otočit zápas a po delší době jsme si mohli prožít emočnější utkání, které po zápase prostě rezonuje jinak než hladká výhra 10:0.

SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha 1:4 (1:0)