U16: Sahali jsme po remíze

16.4.2024 18:15   Vojtěch Mastný

Tempáci sehráli s lídrem soutěže vyrovnaný zápas, ale zůstali bez bodu do tabulky.

Zápas proti kvalitnímu soupeři z vrchu přeborové tabulky, do kterého lépe vstoupil soupeř a kde jsme nestíhali zachytávat soupeřovy míče za obranu. Dostali jsme z toho dva rychlé góly, přičemž jsme pozdě dostupovali a nechávali soupeři spoustu prostoru k ohrožení naší branky. Po oklepání z dvougólového manka kluci začali lépe dostupovat soupeře a být důraznější v soubojích, s čímž najednou začal mít soupeř problémy a po faulu ve vápně jsme snížili na 1:2.

Ve druhém poločase jsme ještě zlepšili pohyb a byli jsme víc na míči, dostali jsme se do několika šancí, které jsme ale bohužel nedokázali přetavit ve vyrovnávací gól. Remíza by zápasu slušela, nicméně nutno podotknout, že soupeř měl z brejků také několik šancí, které buď nedokázal vyřešit nebo nás podrželi oba brankáři, kteří dnes dostali stejnou minutáž. Pro kluky super zápas, který je zase posunul dál.

FC Tempo Praha B - TJ Sokol Stodůlky 1:2 (1:2)