FC Tempo Praha

U15: Begov trefil tři body

17.11.2025 21:34   Petr Ježek  

Střídající útočník se na hřišti Dukly prosadil v nastaveném čase a zařídil výhru 3:2.

Dovolím si říct, že jsme vyhráli zaslouženě. Zápas se odehrál na trávě a těžký terén byl znát na obou týmech. Soupeř si v prvním poločase často pomáhal dlouhými míči, ale většinu soubojů jsme ustáli a jednalo se spíš o boj o druhé míče. I přes náročné podmínky jsme se snažili hrát kombinačně, ale chyběla nám kvalitnější finální přihrávka nebo přesnější zakončení. Také jsme málo využívali možnosti křížných balonů, které by nám pomohly dostat se do více příležitostí. Gól Cejniče na 0:1 byl se štěstím, ale určitě bude patřit mezi kandidáty na gól měsíce.

Nezvládli jsme vstup do druhého poločasu. Dukla otočila na 2:1 a bylo vidět, že má větší chuť zápas zlomit. Po vystřídání jsme chtěli přinést do hry čerstvou energii, což se povedlo - soupeře jsme poté téměř nepouštěli za půlku. Begov svou dravostí nejprve vyrovnal na 2:2 a v závěru zápas rozhodl i druhou brankou.

Máme radost z toho, jakou hrou se prezentujeme. I na těžkém terénu jsme chtěli být aktivnější a více hrát. Mrzí nás, že jsme výsledkově nezvládli některé dřívější zápasy, protože herně jsme si určitě zasloužili být v první osmičce.

Zápasy:

FK Dukla Praha - FC Tempo Praha 2:3 (0:1)