21.4.2026 7:32
Petr Ježek
V prvním poločase to byla hra nahoru dolů a ani jeden tým si nevypracoval žádnou vyloženou šanci. Největší nebezpečí na obou stranách přicházelo ze standardních situací. Zatímco soupeř svoji možnost neproměnil, my ano, a šli jsme do vedení. Z naší strany bylo hodně nepřesných přihrávek a také velké množství dlouhých míčů, které často neměly adresáta.
Do druhého poločasu jsme šli ve středním bloku a čekali, jak na to soupeř zareaguje. Hned od úvodu bylo vidět, že má s naším blokem problémy a začal používat dlouhé míče, které jsme si pohlídali. Kromě jedné střely a několika závarů si už soupeř nic výraznějšího nevytvořil.
My jsme navíc proměnili ještě dva rohové kopy. Ten první kreativně rozehrál Gustei na Sojku, který se hezky prosadil utěšenou střelou. Při druhém se ve vápně nejrychleji zorientoval Kočí a vstřelil gól na konečných 3:0.
Byl to těžký zápas. Most se snažil hrát fotbal a rozhodně si myslíme, že to není tým, který patří na dno tabulky. Kluky chválíme za to, jak utkání zvládli. Teď se musíme připravit na první jarní odvetu proti Dukle.