St.žáci A: Tým má na lepší výsledky

18.4.2013 23:43   Dominik Kadlec

Tempo podruhé za sebou prohrálo vysokým rozdílem.

Po výprasku od Střížkova jsme jeli na Vltavín, pro dobro fotbalu se hrálo na výborně připravené travnaté ploše, která je krásně velká, a skýtá tak plno prostoru pro kombinaci. Nám se ale kombinace dařila jen v první půli a to až potom, co jsme inkasovali dvě branky po chybách v obraně a v obranné práci celého týmu. Naše největší šance neproměnili Čechýno a Tomáš Adámek, kteří vyřešili své úniky přesně naopak, než měli.

Ve druhé půli už se nám hra tolik nevedla a nevedla se ani moc soupeři, přesto přidal další branky a konečné skóre se zastavilo na 5:0 pro domácí. Mrzí mě to, protože jsem přesvědčen o tom, že náš tým má na daleko lepší výsledky a hru, než tu, kterou nyní předvádí, protože to, co teď předvádíme, je opravdu strašidelné.

Teď nás čekají těžké Střešovice, ale udělat lepší výsledek je rozhodně v našich silách.

Loko Vltavín - FC Tempo Praha 5:0 (3:0)