Muži A: Povedený vstup do soutěže

25.8.2013 11:46

Tempo v úvodním kole dalo tři branky ambicióznímu týmu Dubče.

Trenér Koller měl příjemné starosti se složením sestavy, kádr v současné době čítá 22 hráčů, a tak je z čeho vybírat. Výhodnou novinkou je i možnost zapojení pěti hráčů z lavičky. Sestavu nakonec vybral vítěznou.

Už v 10. minutě se Tempo ujalo vedení, když Žalud proměnil pokutový kop za ruku jednoho z hostujících hráčů. Tempo drželo míč, hosté se k útočení téměř nedostávali. Zvýšení na 2:0 přišlo ve 40. minutě, kdy se po lajně hezky protáhl Sehnoutka a předložil tutovku Hlavíkovi.

Po změně stran kvalita hry upadla, Tempo v klidu drželo náskok, hosté jednou trefili břevno a Tempo z několika šancí v závěru proměnilo jen jednu, spolupráce střídajících Patrika Geisslera a Josefa Hurky uzavřela skore na konečných 3:0.

FC Tempo Praha - Čechie Dubeč 3:0 (2:0)