U15: Přestřelka v Rokycanech

1.4.2015 22:35   Jan Polívka   Petr Neckař

Porážku 3:5 okomentovali ze hřiště Jan Polívka a Petr Neckař.

V tento zápas jsme se připravovali na to, že zápas s Rokycany vyhrajeme. Věděli jsme, že lehké to nebude, ale vyhrát s tímto týmem určitě šlo. Hned po rozcvičce jsme šli na Rokycany. Prvních pět minut jsme měli docela hodně gólových situací nebo dobrých příležitostí. Do těchto příležitostí jsme se dostali díky soupeřovým chybám. Bohužel jsme těchto příležitostí nevyužili. Poté jsme bohužel začali přicházet o míč vlivem individuálních chyb. Při jedné ze soupeřových akcí jsme si nedokázali pohlídat jednoho z protihráčů a inkasovali jsme gól. Po inkasovaném gólu jsme se do soupeře s větší chutí zakousli a chtěli jsme rovněž vstřelit gól. Díky tomu, že jsme chtěli, tak se nám to povedlo a také jsme skórovali. Více gólů v prvním poločase nepadlo, a tak skončil první poločas 1:1.

Do druhého poločasu jsme vstoupili s vědomím, že zde chceme zvítězit. Bohužel jsme po našich neproměněných příležitostí inkasovali další gól. Na malém hřišti se nám opět podařilo vsítit vyrovnávací gól. Poté jsme opět inkasovali, ale opět po několika minutách se nám podařilo vyrovnat. Naše nasazení začalo ustupovat a soupeř se čím dál tím víc dostával do útočných šancí, které v závěru zápasu dvakrát proměnil. Jsme rádi, že se nám podařilo vsítit tři branky. Věříme v naše schopnosti a dovednosti a věříme, že v dalším utkání se nám podaří zvítězit po kvalitním výkonu.

FC Rokycany - FC Tempo Praha 5:3 (1:1)