U14: Tři body z Písku

26.4.2015 20:00   Viktor Valta

Krásné hřiště, pěkný fotbal a Tempáci přivezli výhru z jihu Čech.

V sobotu 18.4. jsme trochu netradičně v 17:45 nastoupili na výborně připraveném hřišti v jihočeském Písku. Zápas měl od první minuty velmi vysokou úroveň. Domácí nechali zapomenout na první jarní vzájemný zápas a hráli velmi aktivně, kombinovali po zemi tak, jak by se v této kategorii mělo. Tento styl hry nám velmi vyhovoval, také jsme se snažili o kombinaci po zemi a po jedné akci se do úniku dostal Karel Vejvoda a sám před brankářem se nemýlil - 0:1. Do konce poločasu se již nic zásadního nestalo až na několik rohů a střel z obou stran.

Ve druhém poločase začalo padat více gólů. Nejprve Písek srovnal na 1:1 po podobné akci, jakou jsme se my dostali do vedení. Po přibližně pěti minutách nám vrátil vedení po výborném náběhu za obranu a chladnokrevném zakončení levou nohou Jakub Škobis, jenž patřil mezi naše nejlepší hráče. Konečné skóre 3:1 stanovil po výborném převzetí míče Svatopluk Plíšek. Celý tým za svůj výborný výkon zaslouží velkou pochvalu.

FC Písek - FC Tempo Praha 1:3 (0:1)