Muži B: Hra kočky s myší

1.10.2015 21:36   Ondřej Stejskal

Tempo se po výhře 7:0 nad Lipencemi dostalo na druhou příčku tabulky.

Na státní svátek jsme sehráli utkání proti celku z Lipenců. Hosté toto utkání nebrali od začátku moc vážně a to značí jejich příjezd až třicet minut před úvodním hvizdem.

Úvod zápasu byl v naši režii a hosté se nedostali vůbec do hry a my jsme zle zatápěli před brankou. Jenomže naše nemohoucnost a malá agresivita zapříčinila po 20 minutách nerozhodný stav 0:0. Až poté si vzal balon Žalud a střelou k tyči pravou nohou otevřel skóre zápasu. Do poločasu jsme vsítili ještě dvě branky, a tak do kabin se šlo pro nás za velmi příznivého stavu 3:0.

Druhý poločas začal, jak ten první skončil, hosté byli všude druzí, nebyli tak agresivní, bez chuti k fotbalu. A tak proto po skončení utkání odjížděli s debaklem 0:7. A to nutno podotknout, že to byl ještě milosrdný výsledek pro ně. Nespočet zahozených šancí a poté i laxnost v zakončení zapříčinila hořkost trenéra, který nebyl spokojen s naší hrou dopředu.

FC Tempo Praha B - TJ Sokol Lipence B 7:0 (3:0)