FC Tempo Praha

Los a výsledky

Vyberte tým:
1. kolo
6.8. 17:00 FC Tempo Praha B - SC Xaverov Horní Počernice 1:4
6.8. 17:00 FK Újezd nad Lesy - TJ Spoje Praha B 1:2
5.8. 11:00 SK Hostivař - SK Slovan Kunratice 1:1
5.8. 10:30 Sokol Dolní Počernice - FC Háje Jižní Město 7:0
5.8. 10:15 TJ Březiněves - SK Újezd Praha 4 B 3:0
5.8. 10:30 SK Union Vršovice - FK Čechie Dubeč 2:0
5.8. 17:00 FK Vinoř 1928 - SK Ďáblice 3:4
5.8. 10:30 TJ Praga - SK Viktoria Štěrboholy 5:1
2. kolo
11.8. 18:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Viktoria Štěrboholy 4:5
13.8. 17:00 SK Ďáblice - TJ Praga 8:1
12.8. 17:00 FK Čechie Dubeč - FK Vinoř 1928 5:2
13.8. 17:00 SK Union Vršovice - SK Újezd Praha 4 B 2:1
11.8. 19:00 Sokol Dolní Počernice - TJ Březiněves 2:3
13.8. 17:00 SK Slovan Kunratice - FC Háje Jižní Město 6:3
13.8. 17:00 TJ Spoje Praha B - SK Hostivař 6:2
13.8. 17:00 FC Tempo Praha B - FK Újezd nad Lesy 2:2
3. kolo
20.8. 17:00 FK Újezd nad Lesy - SC Xaverov Horní Počernice 4:3
19.8. 11:00 SK Hostivař - FC Tempo Praha B 0:2
19.8. 10:30 FC Háje Jižní Město - TJ Spoje Praha B 0:2
19.8. 10:15 TJ Březiněves - SK Slovan Kunratice 1:3
19.8. 10:30 SK Union Vršovice - Sokol Dolní Počernice 6:0
19.8. 17:00 FK Vinoř 1928 - SK Újezd Praha 4 B 2:3
19.8. 10:30 TJ Praga - FK Čechie Dubeč 0:2
18.8. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Ďáblice 1:3
4. kolo
27.8. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Ďáblice 4:1
26.8. 17:00 FK Čechie Dubeč - SK Viktoria Štěrboholy 5:2
26.8. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - TJ Praga 5:1
27.8. 17:00 Sokol Dolní Počernice - FK Vinoř 1928 1:1
27.8. 17:00 SK Slovan Kunratice - SK Union Vršovice 5:1
27.8. 17:00 TJ Spoje Praha B - TJ Březiněves 3:1
27.8. 17:00 FC Tempo Praha B - FC Háje Jižní Město 2:2
27.8. 17:00 FK Újezd nad Lesy - SK Hostivař 2:0
5. kolo
3.9. 11:00 SK Hostivař - SC Xaverov Horní Počernice 0:3
3.9. 10:30 FC Háje Jižní Město - FK Újezd nad Lesy 1:1
2.9. 10:15 TJ Březiněves - FC Tempo Praha B 1:3
3.9. 10:30 SK Union Vršovice - TJ Spoje Praha B 2:2
3.9. 17:00 FK Vinoř 1928 - SK Slovan Kunratice 2:6
3.9. 10:30 TJ Praga - Sokol Dolní Počernice 3:1
1.9. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Újezd Praha 4 B 4:2
3.9. 17:00 SK Ďáblice - FK Čechie Dubeč 2:4
6. kolo
10.9. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - FK Čechie Dubeč 2:1
9.9. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - SK Ďáblice 0:1
8.9. 19:00 Sokol Dolní Počernice - SK Viktoria Štěrboholy 0:1
10.9. 17:00 SK Slovan Kunratice - TJ Praga 3:2
10.9. 17:00 TJ Spoje Praha B - FK Vinoř 1928 6:1
10.9. 17:00 FC Tempo Praha B - SK Union Vršovice 2:2
10.9. 17:00 FK Újezd nad Lesy - TJ Březiněves 1:4
9.9. 10:00 SK Hostivař - FC Háje Jižní Město 1:0
7. kolo
16.9. 10:30 FC Háje Jižní Město - SC Xaverov Horní Počernice 1:2
16.9. 10:15 TJ Březiněves - SK Hostivař 2:2
16.9. 10:30 SK Union Vršovice - FK Újezd nad Lesy 0:2
16.9. 16:30 FK Vinoř 1928 - FC Tempo Praha B 3:4
16.9. 10:30 TJ Praga - TJ Spoje Praha B 3:4
15.9. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Slovan Kunratice 2:5
17.9. 16:30 SK Ďáblice - Sokol Dolní Počernice 2:0
16.9. 16:30 FK Čechie Dubeč - SK Újezd Praha 4 B 2:1
8. kolo
24.9. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice - SK Újezd Praha 4 B 2:2
23.9. 10:30 Sokol Dolní Počernice - FK Čechie Dubeč 2:2
24.9. 16:30 SK Slovan Kunratice - SK Ďáblice 2:0
24.9. 16:30 TJ Spoje Praha B - SK Viktoria Štěrboholy 1:3
24.9. 17:30 FC Tempo Praha B - TJ Praga 4:0
24.9. 16:30 FK Újezd nad Lesy - FK Vinoř 1928 4:1
23.9. 11:00 SK Hostivař - SK Union Vršovice 1:1
23.9. 10:30 FC Háje Jižní Město - TJ Březiněves 0:3
9. kolo
1.10. 16:00 TJ Březiněves - SC Xaverov Horní Počernice 1:3
30.9. 10:30 SK Union Vršovice - FC Háje Jižní Město 4:1
30.9. 16:00 FK Vinoř 1928 - SK Hostivař 2:1
30.9. 10:30 TJ Praga - FK Újezd nad Lesy 1:1
27.9. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - FC Tempo Praha B 1:7
1.10. 16:00 SK Ďáblice - TJ Spoje Praha B 1:1
1.10. 16:00 FK Čechie Dubeč - SK Slovan Kunratice 2:1
30.9. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - Sokol Dolní Počernice 4:1
10. kolo
8.10. 16:00 SC Xaverov Horní Počernice - Sokol Dolní Počernice 2:0
8.10. 16:00 SK Slovan Kunratice - SK Újezd Praha 4 B 2:3
7.10. 14:00 TJ Spoje Praha B - FK Čechie Dubeč 6:2
8.10. 17:30 FC Tempo Praha B - SK Ďáblice 3:1
8.10. 16:00 FK Újezd nad Lesy - SK Viktoria Štěrboholy 7:3
7.10. 11:00 SK Hostivař - TJ Praga 0:2
7.10. 10:30 FC Háje Jižní Město - FK Vinoř 1928 3:0
7.10. 10:15 TJ Březiněves - SK Union Vršovice 2:1
11. kolo
14.10. 10:30 SK Union Vršovice - SC Xaverov Horní Počernice 2:2
14.10. 15:30 FK Vinoř 1928 - TJ Březiněves 3:1
14.10. 10:30 TJ Praga - FC Háje Jižní Město 1:3
13.10. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Hostivař 1:5
15.10. 15:30 SK Ďáblice - FK Újezd nad Lesy 2:3
15.10. 15:30 FK Čechie Dubeč - FC Tempo Praha B 3:2
14.10. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - TJ Spoje Praha B 3:7
15.10. 17:00 Sokol Dolní Počernice - SK Slovan Kunratice 0:3
12. kolo
22.10. 15:30 SC Xaverov Horní Počernice - SK Slovan Kunratice 0:3
21.10. 14:00 TJ Spoje Praha B - Sokol Dolní Počernice 1:0
22.10. 17:30 FC Tempo Praha B - SK Újezd Praha 4 B 4:0
22.10. 15:30 FK Újezd nad Lesy - FK Čechie Dubeč 0:0
21.10. 11:00 SK Hostivař - SK Ďáblice 0:3
21.10. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Viktoria Štěrboholy 3:0
21.10. 10:15 TJ Březiněves - TJ Praga 3:2
21.10. 10:30 SK Union Vršovice - FK Vinoř 1928 4:1
13. kolo
29.10. 14:30 FK Vinoř 1928 - SC Xaverov Horní Počernice 4:5
2.11. 18:30 TJ Praga - SK Union Vršovice 0:4
29.10. 14:30 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Březiněves 1:4
29.10. 14:30 SK Ďáblice - FC Háje Jižní Město 0:0
29.10. 14:30 FK Čechie Dubeč - SK Hostivař 5:0
28.10. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - FK Újezd nad Lesy 2:5
14.11. 18:30 FC Tempo Praha B - Sokol Dolní Počernice 8:2
29.10. 14:30 SK Slovan Kunratice - TJ Spoje Praha B 4:1
14. kolo
4.11. 10:15 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Spoje Praha B 1:0
5.11. 17:30 FC Tempo Praha B - SK Slovan Kunratice 3:2
5.11. 14:00 FK Újezd nad Lesy - Sokol Dolní Počernice 4:0
4.11. 11:00 SK Hostivař - SK Újezd Praha 4 B 1:1
4.11. 10:30 FC Háje Jižní Město - FK Čechie Dubeč 1:1
4.11. 10:15 TJ Březiněves - SK Ďáblice 2:3
4.11. 10:30 SK Union Vršovice - SK Viktoria Štěrboholy 8:0
4.11. 14:00 FK Vinoř 1928 - TJ Praga 2:3
15. kolo
11.11. 10:30 TJ Praga - SC Xaverov Horní Počernice 0:2
10.11. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - FK Vinoř 1928 1:2
11.11. 14:00 SK Ďáblice - SK Union Vršovice 1:2
11.11. 14:00 FK Čechie Dubeč - TJ Březiněves 4:1
11.11. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - FC Háje Jižní Město 2:4
11.11. 10:30 Sokol Dolní Počernice - SK Hostivař 1:0
11.11. 14:00 SK Slovan Kunratice - FK Újezd nad Lesy 2:1
11.11. 14:00 TJ Spoje Praha B - FC Tempo Praha B 2:0
16. kolo
15.6. 17:00 SC Xaverov Horní Počernice - FC Tempo Praha B
15.6. 00:00 TJ Spoje Praha B - FK Újezd nad Lesy
15.6. 00:00 SK Slovan Kunratice - SK Hostivař
15.6. 00:00 FC Háje Jižní Město - Sokol Dolní Počernice
15.6. 00:00 SK Újezd Praha 4 B - TJ Březiněves
15.6. 00:00 FK Čechie Dubeč - SK Union Vršovice
15.6. 00:00 SK Ďáblice - FK Vinoř 1928
15.6. 00:00 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Praga
17. kolo
10.3. 18:00 SK Viktoria Štěrboholy - SC Xaverov Horní Počernice 0:0
10.3. 10:30 TJ Praga - SK Ďáblice 1:3
10.3. 15:45 FK Vinoř 1928 - FK Čechie Dubeč 0:2
9.3. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - SK Union Vršovice 1:4
9.3. 10:15 TJ Březiněves - Sokol Dolní Počernice 4:1
9.3. 10:15 FC Háje Jižní Město - SK Slovan Kunratice 2:1
9.3. 11:00 SK Hostivař - TJ Spoje Praha B 0:3
10.3. 13:00 FK Újezd nad Lesy - FC Tempo Praha B 1:3
18. kolo
17.3. 15:00 SC Xaverov Horní Počernice - FK Újezd nad Lesy 2:1
17.3. 17:00 FC Tempo Praha B - SK Hostivař 6:1
17.3. 15:30 TJ Spoje Praha B - FC Háje Jižní Město 3:1
16.3. 10:00 SK Slovan Kunratice - TJ Březiněves 4:2
16.3. 17:30 Sokol Dolní Počernice - SK Union Vršovice 0:3
16.3. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - FK Vinoř 1928 4:1
16.3. 15:00 FK Čechie Dubeč - TJ Praga 4:1
17.3. 15:00 SK Ďáblice - SK Viktoria Štěrboholy 1:0
19. kolo
24.3. 15:00 SK Ďáblice - SC Xaverov Horní Počernice 2:2
24.3. 17:00 SK Viktoria Štěrboholy - FK Čechie Dubeč 0:1
23.3. 10:30 TJ Praga - SK Újezd Praha 4 B 1:1
23.3. 15:00 FK Vinoř 1928 - Sokol Dolní Počernice 2:1
24.3. 12:15 SK Union Vršovice - SK Slovan Kunratice 2:0
23.3. 10:15 TJ Březiněves - TJ Spoje Praha B 4:3
23.3. 11:15 FC Háje Jižní Město - FC Tempo Praha B 4:2
23.3. 11:00 SK Hostivař - FK Újezd nad Lesy 1:6
20. kolo
31.3. 15:30 SC Xaverov Horní Počernice - SK Hostivař 7:0
1.4. 15:30 FK Újezd nad Lesy - FC Háje Jižní Město 3:2
1.4. 17:00 FC Tempo Praha B - TJ Březiněves 3:2
29.3. 13:30 TJ Spoje Praha B - SK Union Vršovice 1:2
1.4. 15:30 SK Slovan Kunratice - FK Vinoř 1928 3:0
29.3. 17:30 Sokol Dolní Počernice - TJ Praga 2:2
29.3. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - SK Viktoria Štěrboholy 4:1
29.3. 11:00 FK Čechie Dubeč - SK Ďáblice 4:1
21. kolo
6.4. 16:30 FK Čechie Dubeč - SC Xaverov Horní Počernice 1:2
7.4. 16:30 SK Ďáblice - SK Újezd Praha 4 B 2:4
5.4. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - Sokol Dolní Počernice 5:3
6.4. 10:30 TJ Praga - SK Slovan Kunratice 0:0
6.4. 16:30 FK Vinoř 1928 - TJ Spoje Praha B 3:1
6.4. 10:30 SK Union Vršovice - FC Tempo Praha B 5:0
6.4. 10:15 TJ Březiněves - FK Újezd nad Lesy 1:3
6.4. 10:30 FC Háje Jižní Město - SK Hostivař 1:3
22. kolo
14.4. 16:30 SC Xaverov Horní Počernice - FC Háje Jižní Město 1:1
13.4. 11:00 SK Hostivař - TJ Březiněves 0:6
14.4. 16:30 FK Újezd nad Lesy - SK Union Vršovice 3:1
14.4. 16:30 FC Tempo Praha B - FK Vinoř 1928 4:1
13.4. 14:00 TJ Spoje Praha B - TJ Praga 5:2
14.4. 16:30 SK Slovan Kunratice - SK Viktoria Štěrboholy 2:0
13.4. 10:45 Sokol Dolní Počernice - SK Ďáblice 2:1
13.4. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - FK Čechie Dubeč 2:3
23. kolo
20.4. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - SC Xaverov Horní Počernice
20.4. 17:00 FK Čechie Dubeč - Sokol Dolní Počernice
21.4. 17:00 SK Ďáblice - SK Slovan Kunratice
19.4. 19:00 SK Viktoria Štěrboholy - TJ Spoje Praha B
20.4. 10:30 TJ Praga - FC Tempo Praha B
20.4. 17:00 FK Vinoř 1928 - FK Újezd nad Lesy
20.4. 10:30 SK Union Vršovice - SK Hostivař
20.4. 10:15 TJ Březiněves - FC Háje Jižní Město
24. kolo
28.4. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Březiněves
28.4. 00:00 FC Háje Jižní Město - SK Union Vršovice
28.4. 00:00 SK Hostivař - FK Vinoř 1928
28.4. 00:00 FK Újezd nad Lesy - TJ Praga
28.4. 17:00 FC Tempo Praha B - SK Viktoria Štěrboholy
28.4. 00:00 TJ Spoje Praha B - SK Ďáblice
28.4. 00:00 SK Slovan Kunratice - FK Čechie Dubeč
28.4. 00:00 Sokol Dolní Počernice - SK Újezd Praha 4 B
25. kolo
5.5. 00:00 Sokol Dolní Počernice - SC Xaverov Horní Počernice
5.5. 00:00 SK Újezd Praha 4 B - SK Slovan Kunratice
5.5. 00:00 FK Čechie Dubeč - TJ Spoje Praha B
5.5. 17:00 SK Ďáblice - FC Tempo Praha B
5.5. 00:00 SK Viktoria Štěrboholy - FK Újezd nad Lesy
5.5. 00:00 TJ Praga - SK Hostivař
5.5. 00:00 FK Vinoř 1928 - FC Háje Jižní Město
5.5. 00:00 SK Union Vršovice - TJ Březiněves
26. kolo
12.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice - SK Union Vršovice
12.5. 00:00 TJ Březiněves - FK Vinoř 1928
12.5. 00:00 FC Háje Jižní Město - TJ Praga
12.5. 00:00 SK Hostivař - SK Viktoria Štěrboholy
12.5. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SK Ďáblice
12.5. 17:30 FC Tempo Praha B - FK Čechie Dubeč
12.5. 00:00 TJ Spoje Praha B - SK Újezd Praha 4 B
12.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - Sokol Dolní Počernice
27. kolo
19.5. 00:00 SK Slovan Kunratice - SC Xaverov Horní Počernice
19.5. 00:00 Sokol Dolní Počernice - TJ Spoje Praha B
18.5. 14:00 SK Újezd Praha 4 B - FC Tempo Praha B
19.5. 00:00 FK Čechie Dubeč - FK Újezd nad Lesy
19.5. 00:00 SK Ďáblice - SK Hostivař
19.5. 00:00 SK Viktoria Štěrboholy - FC Háje Jižní Město
19.5. 00:00 TJ Praga - TJ Březiněves
19.5. 00:00 FK Vinoř 1928 - SK Union Vršovice
28. kolo
26.5. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice - FK Vinoř 1928
26.5. 00:00 SK Union Vršovice - TJ Praga
26.5. 00:00 TJ Březiněves - SK Viktoria Štěrboholy
26.5. 00:00 FC Háje Jižní Město - SK Ďáblice
26.5. 00:00 SK Hostivař - FK Čechie Dubeč
26.5. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SK Újezd Praha 4 B
25.5. 17:00 Sokol Dolní Počernice - FC Tempo Praha B
26.5. 00:00 TJ Spoje Praha B - SK Slovan Kunratice
29. kolo
2.6. 00:00 TJ Spoje Praha B - SC Xaverov Horní Počernice
2.6. 17:00 SK Slovan Kunratice - FC Tempo Praha B
2.6. 00:00 Sokol Dolní Počernice - FK Újezd nad Lesy
2.6. 00:00 SK Újezd Praha 4 B - SK Hostivař
2.6. 00:00 FK Čechie Dubeč - FC Háje Jižní Město
2.6. 00:00 SK Ďáblice - TJ Březiněves
2.6. 00:00 SK Viktoria Štěrboholy - SK Union Vršovice
2.6. 00:00 TJ Praga - FK Vinoř 1928
30. kolo
9.6. 00:00 SC Xaverov Horní Počernice - TJ Praga
9.6. 00:00 FK Vinoř 1928 - SK Viktoria Štěrboholy
9.6. 00:00 SK Union Vršovice - SK Ďáblice
9.6. 00:00 TJ Březiněves - FK Čechie Dubeč
9.6. 00:00 FC Háje Jižní Město - SK Újezd Praha 4 B
9.6. 00:00 SK Hostivař - Sokol Dolní Počernice
9.6. 00:00 FK Újezd nad Lesy - SK Slovan Kunratice
8.6. 17:00 FC Tempo Praha B - TJ Spoje Praha B