U15: Výhry nad silnými soupeři

30.10.2015 18:31   Viktor Valta

Tempáci dokázali vyhrát na hřišti Táborska a doma udolat na penalty Benešov.

Tento týden máme na programu tři velmi těžká utkání. Nejprve jsme jeli do Tábora. Po většinu zápasu jsme byli lepším týmem. Na dobrém hřišti se nám dařilo kvalitně kombinovat. Bohužel jsme převahu dlouho nemohli přetavit v góly. Prosadil se až v závěru z dorážky Filip Babický a rozhodl o našem vítězství 1:0. V samém závěr domácí hráč zastavil míč přímo na brankové čáře rukou, píšťalka zkušeného sudího ovšem zůstala němá, naštěstí to zápas neovlivnilo.

Hned ve středu nás čekal velmi těžký zápas doma s Benešovem. Zápas byl velmi vyrovnaný. Opět jsme zahodili spoustu šancí. Posadil se až tři minuty před koncem Adam Vlasák. Soupeř se ovšem nevzdal a hned za minutu povedenou akcí vyrovnal. V poslední minutě ještě po křídelní akci zakončoval Vlasák, ale branku z malého vápna přestřelil, a tak zápas skončil 1:1. Rozhodnout musely pokutové kopy. Jelikož jsme v této disciplíně již velmi zkušení, všichni naši střelci byli úspěšní a Žežulka v bráně dvě penalty chytil, vyhráli jsme v penaltovém rozstřelu 4:3.

Závěr našeho anglického týdne nás čeká v neděli v Karlových Varech od 10:00.

FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 0:1 (0:0)
FC Tempo Praha - SK Benešov 1:1 (0:0), pen. 4:3