U15: Pět branek Čáslavi

12.11.2015 14:42   Viktor Valta

Tempo potvrdilo roli favorita.

Do zápasu jsme nastoupili v pozměněné sestavě. Kvůli menší tréninkové vytíženosti způsobené zraněním zůstal pouze na lavičce Adam Vlasák.

V prvním poločase jsme sice měli mírnou převahu, ale nedařilo se nám ji vyjádřit gólově. Prosadil se až po úniku ve 30. minutě Karel Vejvoda. V poslední minutě při závaru před hostující brankou se nejlépe zorientoval Fanda Hobzík, a tak se o poločase šlo do kabin za stavu 2:0.

Ve druhém poločase byla naše převaha ještě větší a soupeř jí již nedokázal vzdorovat, a tak se postupně prosadili Škobis, Vlasák a Sita, čímž bylo o soudu utkání definitivně rozhodnuto - 5:0. Za zmínku stojí výborný výkon Adama Vlasáka, který dal gól a na tři přihrál, přestože byl na hřišti až od 20. minuty. Je škoda, že ho v následujícím velmi důležitém utkání proti Bohemce budeme postrádat.

FC Tempo Praha - FK Čáslav 5:0 (2:0)