U15: Zasloužený debakl

10.4.2017 17:30   Tomáš Maurer

Tempáci se nedokázali vyrovnat s absencí několika klíčových hráčů.

S řadou absencí klíčových hráčů jsme se nedokázali vůbec vyrovnat. Z výkonu jsme obrovsky zklamaní, hlavně z důvodů nekoncentrace a nebojovnosti porvat se o důstojný výkon. Začátek utkání jsme vůbec nezvládli, kdy jsme hned z naší rozehrávky faulovali v pokutovém území, a soupeř se v první minutě ujal vedení. Ve 12. minutě už to bylo 0:3. Toto považujeme za naprosto nekoncentrovaný vstup do utkání. Na místo nahrazení absentujících hráčů bojovností a touhou se na hřišti ukázat, jsme viděli hráče bez zápalu, odpovědnosti a základních herních činností jako je přihrávka na dva metry. Konečný výsledek 1:6 odpovídá kvalitě obou týmů na hřišti.

Bohužel jsme přišli o dalšího hráče, který nešťastně spadl po nedovoleném zákroku na ruku a bude dva měsíce mimo hru kvůli těžké zlomenině. Čekají nás tak těžké časy, kdy zajíždíme na hřiště lídra, kde budeme muset skládat kádr s o rok mladšími kluky. Nutností pro důstojný výkon je však rapidně odlišný přístup všech hráčů na hřišti.

FC Tempo Praha - FK Motorlet Praha 1:6 (0:3)