U15: Převaha k šancím nevedla

17.5.2017 21:47   Tomáš Maurer

Tempo prohrálo na Motorletu zejména kvůli prospané první půli.

Venkovní utkání s Motorletem jsme odehráli na trávě v Radotíně. Veliké hřiště a vedro, to bylo pro oba týmy stejné. Bohužel někteří hráči se nechtěli dostat ze své komfortní zóny, a tak to podle toho v prvním poločase vypadalo. Soupeř nás přehrával svým pohybem a zaslouženě vedl 1:0. Bohužel soupeřům nabízíme v každém utkání několik "loženek" z chyb brankářů či obránců.

Do druhého poločasu jsme chtěli nastoupit s lepším pohybem a víc držet míč na našich kopačkách. Oboje se v druhém poločase podařilo zlepšit, soupeře jsme drželi převážně na jeho polovině, bohužel však bez nějakých výrazných šancí. V posledních minutách jsme hru otevřeli a obdrželi branku z rychlého protiútoku. Soupeři gratulujeme k vítězství.

FK Motorlet Praha - FC Tempo Praha 2:0 (1:0)