U15: Oslabený tým na víc neměl

6.6.2017 10:43   Tomáš Maurer

Tempáci na hřišti Táborska dřeli, ale soupeř byl prostě tentokrát lepší.

Utkání v Táboře pro nás nezačalo dobře. V 5. minutě utkání se zranil Michal Shashkin (vyvrknutý kotník), a rozšířil tak naši početnou marodku. Kluci na hřišti bojovali a v první půli nepouštěli soupeře do vyložených šancí a sami hrozili z rychlých protiútoků. Do kabin se šlo za stavu 0:0.

Ve druhé půli už se čím dál tím více projevovala větší kvalita soupeře, který nakonec vsítil tři branky. Za bojovnost a aktivitu s utkáním něco udělat zaslouží pochvalu především dva hráči: Pytlíček a Herman.

S tímto soupeřem měla všechna utkání vždy výbornou kvalitu, tentokrát jsme však s aktuálním hráčským stavem na víc neměli a soupeř zaslouženě zvítězil. Klukům z 03 děkujeme za výpomoc a doufáme, že zkušenosti nabrané z těchto utkání naplno využijí.

FC MAS Táborsko - FC Tempo Praha 3:0 (0:0)