U15: Vítězné žákovské loučení

14.6.2017 12:08   Tomáš Maurer

Tempáci v poslední utkání žákovské kategorie porazili Sokolov 4:2.

Dvaatřicáté mistrovské utkání a zároveň poslední v této sezóně jsme zvládli vítězně. Do utkání jsme vstoupili vlažně, kdy jsme soupeři hned v úvodu darovali penaltu, kterou bezpečně proměnil. Kluky však branka nakopla a od té chvíle jsme byli lepším týmem na hřišti. Na 1:1 srovnával z levého křídla Havlíček a tentýž hráč upravil z penaltového puntíku poločasový výsledek na 2:1.

Ve druhém poločase zvýšil na 3:1 Pytlíček. Z dalšího tlaku a množství šancí se nám nepovedlo přidat pojišťovací branku a po druhé zbytečné penaltě jsme soupeře dostali zpátky do utkání. Na konečných 4:2 uzavřel po rychlém protiútoku T. Jirák.

Jsme rádi, že jsme se s kategorií žáků rozloučili solidním a hlavně vítězným utkáním. V nadstavbové části už se nám tak herně ani výsledkově nedařilo, hlavně z důvodů velkého množství zranění, ale i tak bereme naše počínání v celé soutěži jako úspěšné.

FC Tempo Praha - FK Baník Sokolov 4:2 (2:1)