U15: Jak nepodávat prstíček

2.10.2019 21:54   Libor Koller

Tempo nechalo Střešovice srovnat, ale v závěru po velkém tlaku rozhodlo a získalo tři body.

Jak je důležité nepodávat "prstíček" soupeři. Utkání proti Střešovicím mohlo být rozhodnuto už po prvním poločase, ale "podáním prstu" soupeři byl poločasový výsledek jen 2:1. Stačila nepozornost po našem rohovém kopu před přestávkou.

Na začátku druhého poločasu hosté ožili a bojovali o vyrovnání. To se jim povedlo poté, co nám rozhodčí neuznal branku pro údajný ofsajd. Opět stejný blázinec. Dlouhý nákop ze standardní situace do vápna a naši jen "diváci". Soupeř už měl v držení celou ruku. V tu chvíli bylo na hřišti jedenáct soch, ale netrvalo dlouho a nebylo pochyb, že toto utkání kluci zvládnou. Vytvořili tlak sami na sebe, který zvládli.

Jen dobře za takové zápasy, ve kterých se musí hráči vypořádat s větším počtem nepříjemných situaci. Vlastně jsem za průběh utkání rád, lepší než za 5:0 po poločase.

FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 5:2 (2:1)