U15: Tři body za pět branek

31.8.2020 10:47   Jakub Fajfr

Na výhře 5:2 nad Aritmou se hattrickem podílel útočník Schnappel.

V předehrávaném utkání jsme se v domácím prostředí utkali s Aritmou Praha s cílem napravit nezdar z víkendu. Do utkání jsme vstoupili aktivně. Mírnou převahu jsme přetavili v úvodní branku, kdy se po rohovém kopu prosadil Seidl. Na 2:0 zvyšoval ve 27. minutě Schnappel, když proměnil svou třetí brankovou možnost v utkání. Po půlhodině hry jsme zvolnili, Aritma se dostala k rohovému kopu, při kterém si Seidl nastřelil vlastní ruku a soupeř nařízený pokutový kop s přehledem proměnil. Téměř záhy se však podruhé v utkání prosadil Schnappel. Z naší strany neaktivní závěr poločasu však hosté dokázali využít ke snížení skóre, a tak poločas skončil 3:2.

Druhou půli jsme začali dobře, avšak opět jsme neproměnili tři velké šance. Klid nám dodala až 53. minuta, kdy se po přihrávce J.Müllera prosadil potřetí v utkání Schnappel. A když v 60. minutě zvyšoval na 5:2 Klaban, bylo o utkání rozhodnuto. Závěru již scházela vyšší přesnost s míčem a celková aktivita, ale to se, s ohledem na snahu hrát co v nejvyšší intenzitě od první minuty, dalo předpokládat.

FC Tempo Praha - SK Aritma Praha 5:2 (3:2)