U15: Uvolněný výkon proti Admiře

7.9.2020 9:34   Jakub Fajfr

Tempáci zvítězili na hřišti v Dolních Chabrech jednoznačně 6:1.

V prvním venkovním utkání sezóny jsme zavítali nahřiště do Dolních Chaber, naším soupeřem byla Admira Praha. Zpočátku nássoupeř dobře napadal a my jsme tak měli problém s rozehrávkou. Po chvílijsme však poprvé v utkání udeřili, když se po centru trefil ke vzdálenějšítyči Pytlíček. Za pět minut jsme přidali druhou branku, prosadil se Schnappel.Rázem bylo na hřišti pouze jedno mužstvo, hráli jsme uvolněně, dařily se námpěkné kombinace. Do poločasu jsme přidali ještě dvě branky a to zásluhouKlabana a Jana Müllera.

Když na začátku druhého poločasu přidal svou druhou branku v utkáníSchnappel, nebylo o prvních třech bodech z venkovního prostředí pochyb.Intenzita hry pomalu uvadala na obou stranách. Po střídání jsme se dostali dopár velmi nadějných situací, ale v koncovce jsme byli nepřesní. Tři minutypřed koncem domácí vsítili branku, když potrestali naši chybuv rozehrávce. Minutu nato uzavřel skóre utkání na 1:6 střídající David M
üller. Naše kvalita hry jdepostupně nahoru, ale nesmíme usnout na vavřínech a nadále kvalitně trénovat.

FK Admira Praha - FC Tempo Praha 1:6 (0:4)