U15/U14: Všechny body bralo Podolí

8.9.2020 20:34   Lukáš Bednář

Starší žáci v pražské soutěži zaslouženě prohráli 1:5.

V neděli 6.9. nastoupil tým složený z hráčů kategorií U15 a U14 do odpoledního utkání proti AFK Slavoj Podolí. Start se týmu nevydařil, jelikož jsme již od úvodních minut byli pod tlakem soupeře, který už v 5. minutě vyústil v gól hostí. Ten nás ovšem vybudil k větší aktivitě, díky které jsme v 9. minutě vytěžili náš první a jediný gól v zápase. Bohužel od tohoto okamžiku náš výkon pouze klesal. Důkazem toho byly dva rychlé góly ve 20. a 24. minutě, do konce poločasu jsme byli pod tlakem a párkrát nás podržel slušný zákrok brankáře, díky kterému jsme šli do šaten za stavu 1:3.

Do druhého poločasu jsme šli s kuráží tento výsledek zvrátit, bohužel nic se nezměnilo, naše hra postrádala energii a hladovost jak po gólu, tak po vítězství. Toto vedlo k dalším obdrženým brankám v 51. a 65. minutě. Celkově jsme posledních dvacet minut zápasu odehráli bez jakéhokoli nasazení i přes občasné snahy Nguyena strhnout tým svým výkonem.

FC Tempo Praha C - AFK Slavoj Podolí Praha 1:5 (1:3)