U15: Týmový výkon přinesl body

14.9.2020 8:43   Jakub Fajfr

Na výhře 5:4 s Kladnem se hattrickem podílel útočník Schnappel.

Domácí utkání proti Kladnu jsme nezačali dobře, když jsme již ve třetí minutě inkasovali branku. Po našem vyrovnání v 11. minutě Schnappelem přišlo uspokojení a soupeř po chvíli vsítil z penalty na 1:2. Takový úvod naznačil, že o branky nebude nouze. Ve 28.minutě Fraher odvrátil hlavičkou rohový kop, vrhnul se do protiútoku po levém křídle a jeho křížný pas skončil s pomocí tyče až v síti - 2:2. Kladno si však záhy vrátilo vedení. Nicméně poslední slovo v první půli měl Honza Müller, když si všiml vyběhnuvšího brankáře a střelou z první zamířil přesně - 3:3.

Na začátku druhé půle jsme se díky Schnappelovi dostali poprvé v utkání do vedení. Následoval tlak hostů, při kterém nás podržel brankář a měli jsme i notnou dávku štěstí, když jsme odvraceli několik rohových kopů za sebou. Čtvrt hodiny do konce utkání se potřetí v utkání trefil Schnappel. Vypadalo to, že je rozhodnuto, avšak Kladno se nevzdalo, tři minuty před koncem využili hosté mezeru v obraně a snížili. Záhy po rozehrání jsme se zásluhou Klabana dostali k pokutovému kopu, který ovšem sám faulovaný neproměnil. Naštěstí nás tato situace nemusela mrzet, i když moc nescházelo a v poslední minutě utkání mohlo dojít k vyrovnání. Kluky musím pochválit za příkladný bojovný a hlavně týmový výkon. Dnes jsme byli šťastnějším týmem.

FC Tempo Praha - SK Kladno 5:4 (3:3)