U15: Zasloužená prohra v Písku

21.9.2020 10:09   Jakub Fajfr

Tempáci bohužel nenavázali na výkony z předchozích tří zápasů.

Na půdě jednoho ze dvou stoprocentních týmů soutěže jsme chtěli navázat na předchozí utkání a prodloužit vítěznou šňůru tří utkání. Utkání bylo zpočátku vyrovnané, hrálo se spíše ve středu pole. Bohužel se nám nedařila předfinální fáze, zrazovaly nás technické nedostatky a lepší vnímání prostorů. Ve 25. minutě domácí rozehrávali rohový kop, na který si vyskočil nejvýše domácí záložník a otevřel skóre. Od té chvíle do konce půle byl na hřišti pouze jeden tým a to domácí. Nám chyběl klid na míči a pohyb bez něj. Do poločasu jsme přežili dvě velké šance soupeře.

Druhá půle bohužel navázala na konec té první. Soupeř byl dominantní, my jsme byli všude druzí, a ve 47. minutě navýšil na 2:0. Chybělo nám vše, co nás zdobilo předchozí utkání - kvalita v ofenzivní fázi, vůle, odhodlání a hlavně týmové pojetí. Domácí ke konci utkání ještě dvakrát potrestali naše chyby a uzavřeli výsledek na 4:0.

FC Písek - FC Tempo Praha 4:0 (1:0)