U15/U14: Jedenáctka Chabrům

22.9.2020 18:17   Petr Havlíček

Tempáci získali první body v pražské soutěži a s chutí si u toho zastříleli.

V dalším utkání pražského týmu starších žáků jsme přivítali Dolní Chabry. Na kluky jsme apelovali, aby celý zápas hráli aktivně, nepředržovali míče a na hřišti si to užili a prohloubili věci, které trénujeme. Prvních 20 minut jsme to dokázali plnit a jen neproměněné šance a využitý brejk hostů znamenal nerozhodný stav 1:1. Postupně však aktivity ubývalo, naštěstí jsme však dali dvě branky ještě do přestávky.

Ve druhé půli jsme čtvrtý gól přidali po minutě, což nás ovšem spíše zbrzdilo a uspokojilo. Znovu jsme se nastartovali až někdy v padesáté minutě a do konce přidali dalších sedm branek.

Celému zápasu jsme dominovali, kluci celkem komunikovali, byli aktivní a až na pár momentů nepředržovali míč zbytečnými kličkami. Takto by měl zápas v pražské soutěži z hlediska koncentrace a nastavení hlavy vypadat. Vyhnout se však musíme dvěma herním výpadkům, dále by to chtělo víc hru vyhazovat z přehuštěného středu a zkusit míč přenést i křížným míčem vzduchem.

FC Tempo Praha C - SK Dolní Chabry 11:2 (3:1)