U15/U14: Kanonáda a těsná výhra

7.10.2020 18:28   Petr Havlíček

Bílé Hoře nastříleli Tempáci patnáct branek, na hřišti FA zvítězili 1:0 brankou v poslední minutě.

Bílá Hora
Středeční dohrávaný zápas pražské soutěže s Bílou Horou byl jednoznačnou záležitostí, kterou jsme si trošku zkomplikovali na začátku, když jsme po sérii neproměněných šancí a množství střel inkasovali na 0:1 po špatném odcouvání a nedohrání standardní situace. V první půli jsme zbytečně moc centrovali místo řešení situací 2v2 a 3v2 na krajích hřiště a nezachovali dostatečný klid v koncovce. Ve druhé půli jsme už i tyto parametry zlepšili. Jinak byl obraz hry stále stejný, kombinovali jsme, aktivita všech kluků byla velmi dobrá a díky tomu si většina kluků mohla vyzkoušet i hru na netradičních postech.

FA Praha
V namixované sestavě hráčů U15 a U14 jsme v neděli odehráli fotbalově velice povedené utkání proti Fotbalové akademii Praha. Již od prvních minut jsme soupeře přehrávali kvalitní kombinační hrou a postupně se dostávali do velice slibných brankových příležitostí. Bohužel se nám naše šance nedařilo proměnit, když jsme nejprve nastřelili tyč, poté břevno. Ve druhém poločase náš nápor pokračoval, branku se nám ale podařilo vstřelit až v posledních vteřinách zápasu po hezké akci Krejčího s Frankem. Kluky musím pochválit za velice kvalitní kombinační hru, které chybělo jen víc gólů.

FC Tempo Praha C - TJ Sokol Bílá Hora 15:2 (8:1)
FA Praha - FC Tempo Praha C 0:1 (0:0)