U15: Ztráta v poslední minutě

12.10.2020 22:42   Jakub Fajfr

Tempáci proti Střešovicím zvládli penaltový rozstřel a získali dva body.

V dalším domácím utkání nám byl soupeřem SK Střešovice 1911. V první půli se na nás projevovala nervozita. Nepřesné přihrávky, malý pohyb bez míče, nekomunikace - to vše vedlo ke spoustě laciných ztrát míče v přechodové fázi hry. Jen občas se nám zadařila pěkná kombinace, jedna taková vedla k vedoucí brance. Po otočení hry Janem Müllerem se na pravé straně dostal k centru Klaban a po zásahu brankáře si našel míč Schnappel a rozvlnil síť. V defenzivě jsme byli celkem pozorní, avšak poločasových 1:0 vydrželo jen zásluhou Nguyena, když vychytal hostujícího útočníka těsně před poločasovou přestávkou.

Ve druhé půli jsme měli lepší přechodovou fázi, nicméně nás nepřesnosti srážely ve finální třetině hřiště. Bohužel jsme tak nepřidali druhou branku a soupeř ucítil šanci. V závěrečných deseti minutách nás přitlačil k vlastní bráně a v poslední minutě vyrovnal na 1:1. Vlastní neaktivitou a chybami jsme si o vyrovnávací branku koledovali. Penalty jsme tentokrát zvládli lépe než v předchozím kole s Táborskem a připsali si jeden bod navíc.

FC Tempo Praha - SK Střešovice 1911 1:1 (1:0), pen. 3:0