Muži A: Kondičně náročný zápas

8.12.2020 23:59   Petr Vanko

Tempo v přípravě prohrálo s devatenáctkou Dukly 2:4.

V netradičním prosincovém přípravném období jsme si k přípravnému zápasu pozvali U19 Dukly Praha.

Na našem týmu byla vidět velká nerozehranost a dobře se pohybující soupeř nám dělal velké problémy. Každou minutou se neustále zvětšoval rozdíl v kondici a hostující tým tak měl i více ze hry. První poločas byl ještě jen o jednu branku, kdy jsme chybovali v pokutovém území a Dukláci neměli problém vše potrestat - 0:1.

Do zápasu jsme se vrátili ještě po pěkné kombinační akci, po centru Cejnara se dokázal uvolnit Pytlíček a s přehledem skóroval. Otěže zápasu pak už ale drželi jen hostující mladíci. Dobrým pohybem si tvořili šance a náskok narostl na 1:4. V závěru jsme ještě korigovali, když se po akci Pytlíčka ještě prosadil Babický - 2:4.

Trenér Petr Vanko: "Zápas splnil svůj účel. Bylo to kondičně náročné a někteří se po té pauze trochu vytrápili. Dukla na tom byla lépe a zaslouženě vyhrála. Věřím ale, že další týden na tom budeme už podstatně lépe."

FC Tempo Praha - FK Dukla Praha 2:4 (0:1)