Muži A: Nakonec pět branek

13.6.2021 21:35   Filip Šmídek

Tempo se proti přeborovému Vyšehradu dlouho nemohlo trefit, ale nakonec soupeř odjel s debaklem.

Po dlouhé pauze jsme konečně hráli přípravné utkání. Hned v 10. vteřině, po chybě v rozehrávce, se řítil Pytlíček sám na bránu, ale jeho střelba byla slabá. Soupeř rychlým kontrem ulítl po lajně a jeho střelu musel vyrazit Filip na roh. Další dvě šance Babického a hlavně Cejnara byly už tutové, ale když nejsme schopní netrefit prázdnou bránu, zákonitě musel přijít trest. Z přímého kopu jsme nezareagovali a nechali dorazit vyražený míč - 0:1. Do poločasu soupeř zahrozil jen minimálně, za to my jsme měli celkem slušné pasáže, ale to, co jsme byli schopni nedat, bylo strašné.

Druhou půli začal lépe Vyšehrad, který se řítil sám na bránu, ale trefil tyč. Dalších dvacet minut jsme opět zahazovali jednu šanci za druhou, vyústilo to po hodině hry, kdy jsme opět netrefili prázdnou bránu z malého vápna. V tu chvíli jsem si myslel, že dnes nemůžeme dát gól. Naštěstí jsme v 65. minutě otočili skóre, kdy se nejdříve z penalty trefil Trajhan - 1:1 a v téže minutě otočil skore Pytlíček - 2:1. Hra byla hodně rozháraná, zbytečné ztráty na obou stranách. V závěru jsme přidali další tři branky - Pytlíček, premiérově v áčku Ling a nakonec Cejnar.

FC Tempo Praha - FK Slavoj Vyšehrad B 5:1 (0:1)