Muži A: Další výhra nad týmem z Přeboru

29.6.2021 11:36   Filip Šmídek

Na závěr červnového bloku přípravných zápasů áčko porazilo Přední Kopaninu 3:0.

Od začátku zápasu jsme byli lepším týmem a Pytlíček nás po přihrávce Babického poslal do vedení 1:0. Další šance Pytlíčka, Babického, Sedláře či Cejnara jsme ale nedotáhli. Po půlhodině hry jsme trochu opadli, Kopanina si vytvořila několik standardek, ale příliš nebezpečné nebyly. Druhý poločas začal, jako skončil ten první, jenže Kopanina si vytvořila tři velké šance, které neproměnila. Po hodině hry jsme se trochu zformovali, začali být klidnější na míči a taky konečně nebezpeční. Průnik Míky zastavil až gólman, Kloučkovu střelu zase břevno. Až po kombinaci ze strany, kdy Mikuda přihrával do vápna a vypadlý míč si našel Babický, jsme zvýšili na 2:0. O pět minut později hezkou individuální akcí vybídl Pytlíček ke skórování Tomáše Havlíčka na 3:0.

Byl to těžký a náročný zápas proti kvalitnímu soupeři, kdy jsme v úvodní časti byli lepším týmem a měli jsme to potvrdit více brankami. Soupeři patřila střední pasáž, kde jsme ztráceli příliš míčů, byli neklidní a bohorovní. Závěrečná pasáž opět patřila nám, potvrdili jsme to dvěma hezkými brankami a zaslouženě vyhráli.

FC Přední Kopanina - FC Tempo Praha 0:3 (0:1)