U16: Aktivní první poločas

24.8.2021 20:41   Jakub Fajfr

Proti favoritu soutěže, výrazně staršímu týmu Libuše, Tempáci sehráli velmi dobrý první poločas.

V dalším utkání Pražského přeboru jsme přivítali Sk Libuš, jednoho z favoritů soutěže. Do první půle jsme vstoupili lépe než minulý týden, i přesto jsme však inkasovali první branku a to ve 12. minutě utkání. V následných minutách jsme předvedli pár pěkných akcí po rychlém přetočení hry. Ve velké příležitosti se objevil Snížek, jehož krásnou technickou střelu brankář Libuše vytlačil na roh. Hosté byli též velmi aktivní, dvě jejich příležitosti na zvýšení skóre zmařil brankář Hanzl, další dvě pak zvednutý praporek asistenta rozhodčího. Utkání se hrálo opravdu ve vysokém tempu. Vrchol naší snahy přišel ve 32.minutě, kdy Obraz dostal přihrávku do běhu a trefou na vzdálenější tyč vyrovnal na 1:1. Bohužel jsme však fyzicky odpadli na úplném závěru první půle a Libuš nás po nepřesnostech potrestala dvěma brankami.

Ve druhé půli již někteří hráči fyzicky nestíhali, přece jen se projevil věkový rozdíl mezi oběma týmy. V 52. minutě hosté zvýšili na 4:1. Střídající hráči určitě zvýšili kvalitu naší hry, avšak na vstřelení branky to nestačilo, Schnappel ve velké šanci tentokrát nepotvrdil roli střelce. Libuš v úplném závěru vstřelila poslední branku utkání, které tak skončilo celkovým výsledkem 1:5. Věřím, že v následujícím utkání, které pro nás bude první venkovní, potvrdíme kvalitní hru především z prvního poločasu tohoto utkání. Nadále budeme pilně trénovat, abychom byli schopní držet kvalitu hry po delší časové úseky.

FC Tempo Praha B - SK Libuš 838 1:5 (1:3)