U16: Devět gólů Vršovicím

29.8.2021 22:41   Jakub Fajfr

Tempáci přivezli tři body za vysokou výhru 9:4.

Poprvé jsme v rámci Pražského přeboru odehráli utkání mimo domovský areál a to na půdě SK Unionu Vršovice. Od úvodu jsme měli míč na svých kopačkách, v 9. minutě jsme šli do vedení díky hezky zahranému přímému kopu v podání Obraze. Na tuto branku se nám ale nedařilo dlouho navázat, finální fázi scházela variabilita a přesnost řešení. Ve 35. minutě došlo v naší obranné fázi k nedorozumění a soupeř šanci využil - 1:1. Bohužel se při snaze o neinkasování zranil obránce Slavíček a musel střídat. Díky dohrání standardní situace jsme však nakonec překlopili poločasové skóre na naši stranu, míč do branky dopravil Snížek.

Druhou půli jsme začali mnohem svižněji a byli za tuto aktivitu odměněni dvěma brankami, trefil se Schnappel a Snížek. Soupeř však snížil a najednou jsme to byli my, kdo byl všude druhý. Domácí si vytvořili i díky naším nepřesnostem další dvě příležitosti, ale nemířili přesně. Na druhé straně se po Nezdařilově přihrávce do pokutového území trefil podruhé v utkání Obraz. Domácí však za minutu kontrovali a opět snížili na rozdíl dvou branek. V závěrečné dvacetiminutovce již Vršovicím došly síly a my jsme naopak byli velmi přesní v koncovce. Dvakrát se trefil střídající Dudy a své třetí branky v utkání dosáhli Snížek a Obraz. A když Vršovice potrestaly chybu v rozehrávce našeho brankáře, utkání skončilo 4:9.

SK Union Vršovice - FC Tempo Praha B 4:9 (1:2)