U16: Jít si jen zahrát nestačí

24.10.2021 23:15   Jakub Fajfr

Domácí Bílá Hora byla odhodlanější a zvítězila 3:2.

Utkání hrané na umělé trávě na Bílé Hoře rozhodla první půlhodina. My jsme nastoupili do utkání zahrát si fotbal, domácí s odhodláním utkání vyhrát. Nedokázali jsme se v prvních třiceti minutách vyrovnat s aktivitou a důrazem domácích, prohrávali jsme osobní souboje, netýmově jsme bránili a kupili jsme řadu triviálních chyb, ať už technického charakteru nebo taktického. A tak jsme ve 27. minutě prohrávali 3:0. V ofenzivní fázi jsme byli pomalí v myšlení a pomalí v práci s míčem. Navíc jsme neviděli žádný pohyb bez míče a vytváření tak prostoru pro spoluhráče. Nedokázali jsme si dobře poradit s úzkým hřištěm. Na konci první půle jsme po faulu na Snížka zahrávali penaltu a Šerák snížil na 1:3.

Do druhé půle jsme nastoupili se třemi novými hráči, kteří dodali hře větší přesnost. Nicméně jsme na kontaktní gól čekali příliš dlouho, deset minut do konce utkání se trefil po sólu Slavíček. Další příležitosti zůstaly nevyužité. Tréninkové věci nejsme schopni přenést do utkání, za to jsem zodpovědný já jako trenér.

TJ Sokol Bílá Hora - FC Tempo Praha B 3:2 (3:1)