U16: Chybělo pět minut

9.11.2021 20:38   Jakub Fajfr

Tempáci inkasovali na Zličíně v závěru zápasu a přivezli jen bod za remízu 1:1.

Do utkání na půdě Zličína jsme vstoupili aktivně, většinu akcí jsme vedli přes levou stranu. V 8. minutě jsme se po takové akci dostali do vedení, když Borka našel pod sebou Obraze a ten uklidil míč do sítě. Nadále jsme byli lepším týmem, ale scházela nám variabilita útočných akcí. Soupeř se dostával do útočných situací jen po našich chybách v rozehrávce, ale rychlé přepínání po ztrátě míče od nejbližších hráčů situaci vždy vyřešilo. Poločas tak skončil 0:1.

Do druhé půle jsme vstoupili vlažněji, Zličín převzal iniciativu. Ve velké šanci domácích nás podržel brankář Skokánek. Po prostřídání jsme se opět dostali více do hry, bohužel však nadějné situace Frahera, Seidla, ani Cihláře neskončily brankou. A tak domácí udeřili, z přímého kopu tvrdou ranou k tyči rozvlnili síť, zbývalo necelých pět minut do konce utkání. V následné minutě jsme měli štěstí, když Zličín nastřelil tyč. Závěrečné utkání podzimní části soutěže tak skončilo dělbou bodů po výsledku 1:1.

FC Zličín - FC Tempo Praha B 1:1 (0:1)