U15: Dobře řešené kontry

29.11.2021 21:36   Jáchym Trajhan

Dominantní výkon a devět branek proti Dukle, která přijela se slabší partou.

Na sněhu jsme odehráli slušný zápas se slabší partou Dukly, která měla i nějaké kluky na zkoušku. Vytáhla nám ale trn z paty, když nám zrušili soupeři na víkend oba zápasy, takže jsme aspoň nemuseli hrát jen modelové utkání. Zápas jsme prakticky byli celou dobu lepší, až na 2-3 pětiminutové pasáže. První půle dominantní výkon hodně náběhů a přímočarých akcí a i přes těžký terén slušná kombinační hra. Jen musíme zapracovat na otáčení hry, kdy bychom si mohli v hodně akcích pomoct jednoduchým vyhozením a otočením. Často se vracíme zpět do skrumáží a těžiště. Druhá půle už byla lehce unavenější a spíše jsme hrozili z brejků, které jsme kupodivu dobře řešili, ale koncovka občas selhala - gólů mohlo být víc.

Jinak zápas úplně v klidu, bez rozhodčího super, hrálo se pořád a aspoň jsme tolik nepřimrzli k umělce.

FC Tempo Praha - FK Dukla Praha 9:3 (5:1)