U15: Výhru zařídil výborný vstup

2.3.2022 23:09   Petr Havlíček

Tempo vedlo nad Karlovými Vary rychle 4:0 a hosté pak dokázali snížit na konečných 6:4. Sestřih branek uvnitř článku!

Proti Karlovým Varům jsme se chtěli po sérii zápasů, v nichž se nám výkonem ani výsledkově tolik nevedlo, ukázat v lepším světle a potvrdit, že se po nepříjemném měsíci plném zranění a karantén dáváme postupně i v tréninku dohromady. Vstup do utkání jsme měli výborný, Karlovy Vary sice hrály více na míči, ale my jsme byli přímočaří a hlavně efektivní, když jsme své šance po hezkých akcích proměnili. Po necelé půlhodině hry jsme vedli 4:0 a první poločas nakonec uzavřeli na skóre 5:1. Ve druhé půli už naše aktivita upadala, nedokázali jsme se udržet na míči, odpočinout si na něm a vstřelili pouze jediný gól, zatímco hosté třemi brankami zkorigovali na konečných 6:4.

Těší nás povedený vstup do zápasu a že jsme využili vysokého postavení Varů a prosadili se nahoře 1v1. Hlavně v prvním poločase jsme byli efektivní a šance dobře proměňovali. Mrzí nás, že jsme hlavně po přestávce nebyli tak kvalitní na míči a měli málo kombinačních akcí. V soubojové stránce jsme tentokrát hlavně na středu hřiště nedokázali jít tolik do kontaktu a znepříjemňovat soupeři hru s míčem. Na těchto věcech musíme dál pracovat, od těch pozitivních se odrazit a pokračovat po vzestupné křivce po celý měsíc do začátku soutěže.

FC Tempo Praha - FC Slavia Karlovy Vary 6:4 (5:1)