Muži A: Třináct branek na úvod jara

21.3.2022 14:39   redakce

Jarní část jsme zahájili drtivou kanonádou, a Troja si tak odvezla debakl. Všechny branky v sestřihu uvnitř článku!

Bylo vidět, že kluci mají obrovskou chuť a motivaci. Od prvních minut to bylo odmakané dopředu i dozadu a bylo jen otázkou času, kdy prolomíme obranu soupeře. Nakonec se v prvním poločase skóre zastavilo na 5:0 po brankách Babického a Pytlíčka a hattricku Kloučka.

Ve druhé polovině jsme na tempu neubrali. Naopak. Kluci hráli od první do poslední minuty a k vidění bylo dalších 8 branek. Po dvou si připsal Sedlář, Tomáš Havlíček a po jedné Cejnar, Babický, Pytlíček. Jeden gól si soupeř vstřelil sám.

Trenér Petr Vanko: "K výsledku a hře není moc co dodat. Na hřišti existoval prakticky jen jeden tým a velmi oceňuji přístup od první do poslední minuty. Nevymýšleli jsme pak nějaké kraviny i za rozhodnutého stavu a mohli jsme si pak spoustu věcí vyzkoušet a oživit."

Sokol Troja - FC Tempo Praha 0:13 (0:5)