U14: Čtyři branky Petřínu

13.4.2022 23:19   Antonín Plachý

Výhra s mladším soupeřem mohla být mnohem výraznější.

Těžký zápas v tom, že kluci podvědomě tuší, že soupeř je mladší, v 10. minutě vedou 1:0, je tam miliarda šancí a zdá se, že bude padat gól za gólem. Jenže soupeř ví, že nemá co ztratit, hraje dobře agresivně a od vlastního vápna se dostává hlavně nákopy, které vždy přinášejí ty nebezpečné situace na půlce. Jeden brejk jim dokonce vyšel, že se dostali k 1v1 na brankáře a ke střele. Niky chytil, což je po desítkách minut bez zákroku důležité.

My jsme dobývali a dobývali, občas zkazili krátké přihrávky v přehuštěném prostoru, občas předrželi míč, občas nedohráli agresivně ve vápně a snažili jsme se dostat ke střele.... Autobus. Šancí, které byly takříkajíc tutové, bylo tak na 15 gólů, ale prostě se nedařilo uklízet.

FC Tempo Praha - SK Petřín Plzeň 4:0 (1:0)