U16: Devět branek Junioru

12.5.2022 14:26   Jakub Fajfr

Pěti vstřelenými góly se blýsknul útočník Daniel Obraz.

Úvod utkání přinesl šance na obou stranách. Zatímco soupeř svoji šanci ze standardní situace neproměnil, na druhé straně se po individuální akci radoval J. Müller a šli jsme do vedení 1:0. Po dvou minutách byl rozdíl již dvoubrankový, když z levé strany zatáhl míč k brankové čáře Myron Tokar a jeho přihrávku si hostující obránce srazil do vlastní branky. Nadále jsme byli aktivní, ale spoustu našich kombinací přerušil odmávaný ofsajd a tím jsme hostům značně usnadňovali hru. Kýžené zvýšení skóre a tím uklidnění na naše kopačky přišlo v podání Šeráka. Ke konci poločasu se ještě dvakrát prosadil Obraz, a upravil tak poločasové skóre na 5:0.

Do druhé půle jsme udělali pár změn v sestavě a chvíli trvalo, než si hra opět sedla. Po dalším dvojitém prostřídání se prosadil potřetí v utkání Obraz a následně střídající Schnappel po hezké kombinaci a finální přihrávce Krejčího. V utkání jsme zbytečně moc faulovali a těsně před koncem hosté snížili krásnou trefou z přímého kopu. Obraz ale potvrdil střelecký apetit a dalšími dvěma brankami završil na 9:1.

FC Tempo Praha B - TJ Junior Praha 9:1 (5:0)