U14: Produktivní první půle

26.5.2022 15:16   Antonín Plachý

Tempáci zdolali Táborsko jednoznačně 6:1.

V prvních deseti minutách jsme zúročili aktivní a agresivní pojetí dvěma góly a vzali soupeři vítr z plachet. Výsledek je jednoznačný, ale soupeř i za stavu 5:0 ve druhé půli chtěl hrát a vytvářel si i šance. Některé stihla obrana a některé vychytal Vojta Převrátil.

Druhý poločas jsme trochu prostřídali, ale hlavně kluci ubrali na aktivitě a soupeř se snažil upravit výsledek. To bylo sympatické. Z brejků jsme mohli dát další tři čtyři góly, ale proměňování šancí je zkrátka těžká disciplína. I soupeř měl dvě velmi dobré, ale Vojta podržel. Bohužel po tomto utkání už kluci nestačili na Meteor, který nastoupil téměř výhradně s 07, které hrají i ČLŽ, a tam už jsme nestačili. Takže hezký pocit z vítězství v prvním zápase kalí to, že jsme nejspíše ztratili postup do přeboru Prahy. Kluci se o něj budou muset poprat příští rok, z pozice v soutěži starších.

FC Tempo Praha - FC MAS Táborsko 6:1 (4:0)