U14: Povinná výhra ve Střešovicích

31.5.2022 23:23   Petr Havlíček

Tempáci si poradili i velkými změnami v sestavě a zvítězili 4:0.

V pozměněné sestavě jsme nastoupili na trávě ve Střešovicích proti soupeři, který bránil v hodně lidech na vlastní polovině, ale dokázal hlavně v prvním poločase důrazem pozlobit i nahoře. My jsme se dlouho trošku hledali, když nás místy v zacpaném prostoru zlobil první dotek nebo jsme naběhli s míčem do soupeře. Díky tomu měli domácí prostor pro brejky, kdy nám hodně pomohl jistý Vojta v bráně. Přestože tam byly ještě nějaké další situace, v prvním poločase jsme se prosadili jen jednou.

Ve druhé půli už jsme byli víc na míči a akce Střešovic jsme zastavovali kolem půlky, ale důležitý gól na 2:0 jsme dali až v 63. minutě. To domácí definitivně položilo a z dalších šancí jsme potom zvýšili na konečných 4:0.

SK Střešovice 1911 - FC Tempo Praha 0:4 (0:1)