U15/U14: Remíza na Zbraslavi

1.6.2022 16:02   redakce

Soupeři dělba bodů pravděpodobně bude stačit k postupu do přeboru.

Patnáct minut minut jsme byli neaktivní, nebylo příliš nabídky, a tak se hrálo hlavně na naší půlce. Z toho vyplynul i první gól Zbraslavi, kdy hráč vystřelil ze střední vzdálenosti a dal hezký gól. Postupně jsme začali více hrát, bylo méně zbytečných ztrát a dostávali jsme se do hry. Bohužel se pak nedomluvila obrana s gólmanem a dostali jsme gól na 2:0, kdy se náš obránce s brankářem při vybíhání srazili a nechali míč soupeři. Zase to ukazuje na potřebu tréninku situací, kdy míč letí mezi obranu a brankáře pod tlakem útoku. Za chvilku jsme snížili po hezké akci. Přestože jsme byli lepším týmem, tak jsme dostali gól po standardce kvůli nedůslednému bránění a hráč zkrátka nedohrál svého hráče. Kluky to ale nezlomilo a bleskurychle opět snížili. Od této chvíle se hrálo už jen na zbraslavskou branku a nakonec jsme srovnali. Pokračovali jsme dál v tlaku, ale další gól už jsme bohužel nedali. Kluci v závěru ukázali, že chtějí vyhrát a bojovali do konce. Vše ještě dokreslovala skvělá fanouškovská základna obou týmů.

Kaňkou je červená karta pro Smetanu po druhé žluté. Poprvé byl faulován loktem, tekla mu krev a z protiútoku jsme dostali gól. Vojta si pak "stěžoval" rozhodčímu (ročník 2003) a dostal žlutou. Druhou dostal tři minuty před koncem, kdy strkal nohu před vykopávajícího brankáře, přestože jsme zrovna na toto kluky zhruba před týdnem upozorňovali. Tímto zápasem jsme zřejmě potvrdili postup Zbraslavi do přeboru Prahy.

SK Zbraslav - FC Tempo Praha C 3:3 (2:1)