U17: První bod v soutěži

19.9.2022 15:34   Radim Pfeifer

Dvoubrankové vedení nad Kladnem k výhře nakonec nestačilo.

Do utkání jsme vstoupili velmi dobře, kdy se nám podařilo dostat se po pěkných akcích do dvoubrankového vedení. Nejprve po samostatném úniku z křídla a opakovaném zakončení. Poté po skvěle načasované přihrávce pod sebe a ještě lepším zakončení. Pak ale přišla pasáž, kdy jako kdybychom se báli vedení a začali jsme ztrácet lehké míče a nebyli jsme nebezpeční směrem dopředu.

V poločase jsme si řekli, že určitě chceme pokračovat v aktivním přístupu, napadání a odvážné hře směrem do útoku. To se nám nepovedlo. Po sérii nepřesností a podceněných soubojů bylo relativně brzo vyrovnáno na 2:2. V této části utkání jsme ještě mohli být rádi, že soupeř utkání neotočil. V závěru utkání jsme si vytvořili ještě nějaké zajímavé šance, ale už jsme je bohužel nedokázali proměnit. Po prvním poločase je pro nás bod málo, ale bereme ho, protože je to pro nás zároveň první odrazový můstek do dalších utkání, kde věříme, že už se nám bude dařit lépe i výsledkově.

FC Tempo Praha - SK Kladno 2:2 (2:0)