U19: Zbytečná prohra s Kladnem

19.9.2022 22:09   Filip Šmídek

Tempáci podlehli Kladnu nejtěsnějším rozdílem 0:1.

Vložená středa k nám poslala soupeře z Kladna. Aktivnější jsme byli na začátku zápasu my, bohužel bez nějakých výrazných šancí. Soupeř zahrozil poprvé až po půlhodině hry ze standardky, ale z malého vápna přestřelil.

Druhou půli začali lépe hosté a hned si vypracovali velkou šanci, ve které nás zachránil Skokánek na brankové čáře. Další šance přišla až v 70. minutě, kdy soupeř využil naší chyby v rozehrávce a trefil se na přední tyč - 0:1. V závěru jsme si vypracovali mírný tlak, ale dva velké závary v posledních minutách soupeř ubránil.

Tahle prohra jde jednoznačně za mnou. Naše individuální kvalita je vyšší, ale bohužel kluci byli špatně naladěni na zápas. Hrálo se bez šancí, kdy my jsme drželi míč, ale v předfinální fázi si kluci neumí poradit. Soupeř byl nebezpečnější ve vápně, a proto vyhrál.

FC Tempo Praha - SK Kladno 0:1 (0:0)