FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FC Slovan Liberec 4 4 0 0 21 4 12 Dukla, Slavia HK, Litvínov VVVV
2 FK Dukla Praha 4 4 0 0 16 6 12 Liberec, Tempo, Teplice VVVV
3 AC Sparta Praha B 4 4 0 0 14 4 12 Ústí, Neratovice, Jablonec VVVV
4 FK Teplice 4 3 0 1 16 5 9 Hradec B, Boleslav B, Dukla VVPV
5 FK Pardubice B 4 2 1 1 7 5 8 Chrudim, Ústí, Neratovice PVRV
6 FK Mladá Boleslav B 4 2 1 1 10 7 7 Tempo, Teplice, Hradec B VVRP
7 FK Ústí nad Labem 4 2 0 2 10 9 6 Sparta B, Pardubice B, Meteor B PPVV
8 FK Admira Praha 4 2 0 2 12 12 6 Meteor B, Hradec B, Chrudim VVPP
9 FC Hradec Králové B 4 1 1 2 12 5 5 Teplice, Admira, Boleslav B PPRV
10 MFK Chrudim 4 1 1 2 8 5 5 Pardubice B, Meteor B, Admira PVRP
11 FK Jablonec 4 1 1 2 9 10 5 Slavia HK, Litvínov, Sparta B VPRP
12 FK Meteor Praha VIII B 4 0 2 2 5 17 3 Admira, Chrudim, Ústí RPRP
13 Fotbal Neratovice - Byškovice 4 1 0 3 6 19 3 Litvínov, Sparta B, Pardubice B PPPV
14 FŠ Litvínov 4 0 2 2 4 10 2 Neratovice, Jablonec, Liberec RPRP
15 FC Tempo Praha 4 0 1 3 3 19 1 Boleslav B, Dukla, Slavia HK PPRP
16 FC Slavia Hradec Králové 4 0 0 4 4 20 0 Jablonec, Liberec, Tempo PPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec 3 3 0 0 14 9
2 AC Sparta Praha B 2 2 0 0 5 6
3 FK Dukla Praha 2 2 0 0 5 6
4 FK Mladá Boleslav B 2 1 1 0 1 4
5 FC Hradec Králové B 2 1 0 1 8 3
6 FK Teplice 2 1 0 1 6 3
7 MFK Chrudim 2 1 0 1 4 3
8 FK Admira Praha 2 1 0 1 1 3
9 Fotbal Neratovice - Byškovice 2 1 0 1 0 3
10 FK Ústí nad Labem 2 1 0 1 0 3
11 FŠ Litvínov 2 0 2 0 0 2
12 FK Pardubice B 1 0 1 0 0 2
13 FC Tempo Praha 3 0 1 2 -6 1
14 FK Meteor Praha VIII B 1 0 0 1 -3 0
15 FK Jablonec 2 0 0 2 -5 0
16 FC Slavia Hradec Králové 2 0 0 2 -5 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Dukla Praha 2 2 0 0 5 6
2 FK Teplice 2 2 0 0 5 6
3 AC Sparta Praha B 2 2 0 0 5 6
4 FK Pardubice B 3 2 0 1 2 6
5 FK Jablonec 2 1 1 0 4 5
6 FC Slovan Liberec 1 1 0 0 3 3
7 FK Mladá Boleslav B 2 1 0 1 2 3
8 FK Ústí nad Labem 2 1 0 1 1 3
9 FK Admira Praha 2 1 0 1 -1 3
10 FK Meteor Praha VIII B 3 0 2 1 -9 3
11 FC Hradec Králové B 2 0 1 1 -1 2
12 MFK Chrudim 2 0 1 1 -1 2
13 FŠ Litvínov 2 0 0 2 -6 0
14 FC Tempo Praha 1 0 0 1 -10 0
15 FC Slavia Hradec Králové 2 0 0 2 -11 0
16 Fotbal Neratovice - Byškovice 2 0 0 2 -13 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec 4 4 0 0 17 12
2 FK Dukla Praha 4 4 0 0 10 12
3 AC Sparta Praha B 4 4 0 0 10 12
4 FK Teplice 4 3 0 1 11 9
5 FK Pardubice B 4 2 1 1 2 8
6 FK Mladá Boleslav B 4 2 1 1 3 7
7 FK Ústí nad Labem 4 2 0 2 1 6
8 FK Admira Praha 4 2 0 2 0 6
9 FC Hradec Králové B 4 1 1 2 7 5
10 MFK Chrudim 4 1 1 2 3 5
11 FK Jablonec 4 1 1 2 -1 5
12 FK Meteor Praha VIII B 4 0 2 2 -12 3
13 Fotbal Neratovice - Byškovice 4 1 0 3 -13 3
14 FŠ Litvínov 4 0 2 2 -6 2
15 FC Tempo Praha 4 0 1 3 -16 1
16 FC Slavia Hradec Králové 4 0 0 4 -16 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 SC Olympia Radotín 4 4 0 0 29 9 12 Aritma B, volno, Lochkov VVVV
2 FC Tempo Praha B 4 4 0 0 23 4 12 Chodov, Aritma B, volno VVVV
3 TJ Sokol Bílá Hora 4 3 1 0 19 5 10 volno, Lochkov, Xaverov VVRV
4 FK Dukla JM 3 3 0 0 33 0 9 Xaverov, Kbely B, D.Počernice VVV
5 SC Xaverov Horní Počernice 3 3 0 0 32 2 9 Dukla JM, D.Počernice, Bílá Hora VVV
6 SK Čechie Uhříněves 4 2 0 2 17 12 6 Běchovice, Chodov, Aritma B PPVV
7 Sokol Dolní Počernice 3 1 1 1 11 9 4 Lochkov, Xaverov, Dukla JM RVP
8 Spartak Kbely B 4 1 0 3 15 22 3 Újezd, Dukla JM, Běchovice PVPP
9 SK Aritma Praha B 4 1 0 3 7 24 3 Radotín, Tempo B, Uhříněves PPVP
10 Běchovičtí Sršni 4 0 1 3 4 17 1 Uhříněves, Újezd, Kbely B RPPP
11 Jižní Město Chodov 4 0 1 3 7 28 1 Tempo B, Uhříněves, Újezd PPRP
12 FK Újezd nad Lesy 4 0 0 4 6 31 0 Kbely B, Běchovice, Chodov PPPP
13 TJ Sokol Lochkov 3 0 0 3 0 40 0 D.Počernice, Bílá Hora, Radotín PPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha B 3 3 0 0 13 9
2 FK Dukla JM 2 2 0 0 19 6
3 SC Olympia Radotín 2 2 0 0 12 6
4 TJ Sokol Bílá Hora 2 2 0 0 10 6
5 SK Čechie Uhříněves 3 2 0 1 7 6
6 Spartak Kbely B 2 1 0 1 3 3
7 Sokol Dolní Počernice 1 1 0 0 3 3
8 SK Aritma Praha B 2 1 0 1 -3 3
9 Běchovičtí Sršni 2 0 1 1 -4 1
10 Jižní Město Chodov 2 0 1 1 -14 1
11 SC Xaverov Horní Počernice 0 0 0 0 0 0
12 FK Újezd nad Lesy 2 0 0 2 -10 0
13 TJ Sokol Lochkov 1 0 0 1 -17 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 SC Xaverov Horní Počernice 3 3 0 0 30 9
2 SC Olympia Radotín 2 2 0 0 8 6
3 TJ Sokol Bílá Hora 2 1 1 0 4 4
4 FK Dukla JM 1 1 0 0 14 3
5 FC Tempo Praha B 1 1 0 0 6 3
6 Sokol Dolní Počernice 2 0 1 1 -1 1
7 SK Čechie Uhříněves 1 0 0 1 -2 0
8 Jižní Město Chodov 2 0 0 2 -7 0
9 Běchovičtí Sršni 2 0 0 2 -9 0
10 Spartak Kbely B 2 0 0 2 -10 0
11 SK Aritma Praha B 2 0 0 2 -14 0
12 FK Újezd nad Lesy 2 0 0 2 -15 0
13 TJ Sokol Lochkov 2 0 0 2 -23 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 SC Olympia Radotín 4 4 0 0 20 12
2 FC Tempo Praha B 4 4 0 0 19 12
3 TJ Sokol Bílá Hora 4 3 1 0 14 10
4 FK Dukla JM 3 3 0 0 33 9
5 SC Xaverov Horní Počernice 3 3 0 0 30 9
6 SK Čechie Uhříněves 4 2 0 2 5 6
7 Sokol Dolní Počernice 3 1 1 1 2 4
8 Spartak Kbely B 4 1 0 3 -7 3
9 SK Aritma Praha B 4 1 0 3 -17 3
10 Běchovičtí Sršni 4 0 1 3 -13 1
11 Jižní Město Chodov 4 0 1 3 -21 1
12 FK Újezd nad Lesy 4 0 0 4 -25 0
13 TJ Sokol Lochkov 3 0 0 3 -40 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.