FC Tempo Praha

Tabulky

Historické ročníky: Vyberte tým:

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 FK Dukla Praha 8 7 0 1 31 13 21 Hradec B, Slavia HK, Litvínov VVVVP
2 AC Sparta Praha B 7 7 0 0 21 6 21 Tempo, Teplice, Boleslav B VVVVV
3 FC Slovan Liberec 7 6 0 1 42 9 18 Pardubice B, Meteor B, Admira VVPVV
4 FK Teplice 8 5 1 2 34 11 17 Litvínov, Sparta B, Pardubice B VRVPV
5 FK Mladá Boleslav B 8 4 2 2 17 17 15 Slavia HK, Litvínov, Sparta B PVPRV
6 FC Hradec Králové B 8 3 3 2 17 8 13 Dukla, Ústí, Slavia HK VRVRV
7 FK Ústí nad Labem 8 4 0 4 20 17 12 Chrudim, Hradec B, Neratovice VPPVV
8 FK Admira Praha 8 4 0 4 20 21 12 Neratovice, Jablonec, Liberec PVPVP
9 MFK Chrudim 8 3 1 4 14 10 11 Ústí, Neratovice, Jablonec PVVPP
10 FK Pardubice B 6 3 1 2 10 7 11 Liberec, Tempo, Teplice VRVPV
11 FK Jablonec 6 2 1 3 12 12 8 Meteor B, Admira, Chrudim PRPVP
12 FC Tempo Praha 8 2 1 5 13 29 7 Sparta B, Pardubice B, Meteor B PPPVV
13 Fotbal Neratovice - Byškovice 7 2 0 5 8 25 6 Admira, Chrudim, Ústí PVPPV
14 FŠ Litvínov 7 1 2 4 10 21 5 Teplice, Boleslav B, Dukla RPVPP
15 FK Meteor Praha VIII B 8 0 2 6 7 26 3 Jablonec, Liberec, Tempo PPPPP
16 FC Slavia Hradec Králové 8 0 0 8 5 49 0 Boleslav B, Dukla, Hradec B PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Slovan Liberec 4 4 0 0 27 12
2 FK Dukla Praha 4 4 0 0 11 12
3 AC Sparta Praha B 4 4 0 0 7 12
4 FK Mladá Boleslav B 5 3 2 0 5 12
5 FK Teplice 5 3 1 1 22 11
6 FC Hradec Králové B 4 3 0 1 10 9
7 MFK Chrudim 3 2 0 1 8 6
8 FK Admira Praha 3 2 0 1 4 6
9 FK Ústí nad Labem 4 2 0 2 2 6
10 Fotbal Neratovice - Byškovice 4 2 0 2 -2 6
11 FŠ Litvínov 4 1 2 1 -3 5
12 FC Tempo Praha 5 1 1 3 -8 4
13 FK Pardubice B 2 0 1 1 -1 2
14 FK Jablonec 2 0 0 2 -5 0
15 FK Meteor Praha VIII B 3 0 0 3 -5 0
16 FC Slavia Hradec Králové 4 0 0 4 -11 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 AC Sparta Praha B 3 3 0 0 8 9
2 FK Dukla Praha 4 3 0 1 7 9
3 FK Pardubice B 4 3 0 1 4 9
4 FK Jablonec 4 2 1 1 5 8
5 FC Slovan Liberec 3 2 0 1 6 6
6 FK Ústí nad Labem 4 2 0 2 1 6
7 FK Teplice 3 2 0 1 1 6
8 FK Admira Praha 5 2 0 3 -5 6
9 MFK Chrudim 5 1 1 3 -4 5
10 FC Hradec Králové B 4 0 3 1 -1 4
11 FK Mladá Boleslav B 3 1 0 2 -5 3
12 FC Tempo Praha 3 1 0 2 -8 3
13 FK Meteor Praha VIII B 5 0 2 3 -14 3
14 FŠ Litvínov 3 0 0 3 -8 0
15 Fotbal Neratovice - Byškovice 3 0 0 3 -15 0
16 FC Slavia Hradec Králové 4 0 0 4 -33 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FK Dukla Praha 8 7 0 1 18 21
2 AC Sparta Praha B 7 7 0 0 15 21
3 FC Slovan Liberec 7 6 0 1 33 18
4 FK Teplice 8 5 1 2 23 17
5 FK Mladá Boleslav B 8 4 2 2 0 15
6 FC Hradec Králové B 8 3 3 2 9 13
7 FK Ústí nad Labem 8 4 0 4 3 12
8 FK Admira Praha 8 4 0 4 -1 12
9 MFK Chrudim 8 3 1 4 4 11
10 FK Pardubice B 6 3 1 2 3 11
11 FK Jablonec 6 2 1 3 0 8
12 FC Tempo Praha 8 2 1 5 -16 7
13 Fotbal Neratovice - Byškovice 7 2 0 5 -17 6
14 FŠ Litvínov 7 1 2 4 -11 5
15 FK Meteor Praha VIII B 8 0 2 6 -19 3
16 FC Slavia Hradec Králové 8 0 0 8 -44 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Kola

| 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 |

Celková tabulka

Pořadí Tým Z V R P GV GO Body Příští soupeři Akt. forma
1 SC Olympia Radotín 7 7 0 0 48 12 21 Dukla JM, D.Počernice, Bílá Hora VVVVV
2 FC Tempo Praha B 7 5 1 1 42 12 16 Xaverov, Dukla JM, D.Počernice VVRPV
3 SC Xaverov Horní Počernice 7 5 1 1 42 12 16 Tempo B, Uhříněves, Újezd VVRVP
4 TJ Sokol Bílá Hora 7 5 1 1 28 12 16 D.Počernice, Kbely B, Radotín RVVPV
5 SK Čechie Uhříněves 7 5 0 2 32 15 15 Lochkov, Xaverov, Dukla JM VVVVV
6 FK Dukla JM 7 3 1 3 39 11 10 Radotín, Tempo B, Uhříněves VPPRP
7 Spartak Kbely B 7 3 1 3 21 24 10 Chodov, Bílá Hora, Aritma B PPRVV
8 Sokol Dolní Počernice 6 2 3 1 26 13 9 Bílá Hora, Radotín, Tempo B VPVRR
9 SK Aritma Praha B 8 3 0 5 21 39 9 Běchovice, Chodov, Kbely B PPVPV
10 FK Újezd nad Lesy 8 2 1 5 21 47 7 volno, Lochkov, Xaverov PRVVP
11 Běchovičtí Sršni 8 1 1 6 8 28 4 Aritma B, volno, Lochkov PPPPV
12 Jižní Město Chodov 8 0 2 6 20 48 2 Kbely B, Aritma B, volno PRPPP
13 TJ Sokol Lochkov 7 0 0 7 2 77 0 Uhříněves, Újezd, Běchovice PPPPP

Tabulka doma

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 FC Tempo Praha B 5 4 0 1 24 12
2 TJ Sokol Bílá Hora 4 4 0 0 14 12
3 SC Olympia Radotín 3 3 0 0 15 9
4 SK Čechie Uhříněves 4 3 0 1 12 9
5 FK Dukla JM 3 2 1 0 19 7
6 SC Xaverov Horní Počernice 3 2 1 0 3 7
7 Sokol Dolní Počernice 2 2 0 0 14 6
8 Spartak Kbely B 3 2 0 1 5 6
9 Běchovičtí Sršni 5 1 1 3 -10 4
10 FK Újezd nad Lesy 5 1 1 3 -12 4
11 SK Aritma Praha B 4 1 0 3 -11 3
12 Jižní Město Chodov 4 0 2 2 -15 2
13 TJ Sokol Lochkov 2 0 0 2 -24 0

Tabulka venku

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 SC Olympia Radotín 4 4 0 0 21 12
2 SC Xaverov Horní Počernice 4 3 0 1 27 9
3 SK Čechie Uhříněves 3 2 0 1 5 6
4 SK Aritma Praha B 4 2 0 2 -7 6
5 FC Tempo Praha B 2 1 1 0 6 4
6 TJ Sokol Bílá Hora 3 1 1 1 2 4
7 Spartak Kbely B 4 1 1 2 -8 4
8 FK Dukla JM 4 1 0 3 9 3
9 Sokol Dolní Počernice 4 0 3 1 -1 3
10 FK Újezd nad Lesy 3 1 0 2 -14 3
11 Běchovičtí Sršni 3 0 0 3 -10 0
12 Jižní Město Chodov 4 0 0 4 -13 0
13 TJ Sokol Lochkov 5 0 0 5 -51 0

Tabulka podzimu

Pořadí Tým Z V R P GR Body
1 SC Olympia Radotín 7 7 0 0 36 21
2 FC Tempo Praha B 7 5 1 1 30 16
3 SC Xaverov Horní Počernice 7 5 1 1 30 16
4 TJ Sokol Bílá Hora 7 5 1 1 16 16
5 SK Čechie Uhříněves 7 5 0 2 17 15
6 FK Dukla JM 7 3 1 3 28 10
7 Spartak Kbely B 7 3 1 3 -3 10
8 Sokol Dolní Počernice 6 2 3 1 13 9
9 SK Aritma Praha B 8 3 0 5 -18 9
10 FK Újezd nad Lesy 8 2 1 5 -26 7
11 Běchovičtí Sršni 8 1 1 6 -20 4
12 Jižní Město Chodov 8 0 2 6 -28 2
13 TJ Sokol Lochkov 7 0 0 7 -75 0

Tabulka jara

Zatím žádná data

Legenda: Z - počet odehraných zápasů, V - počet vyhraných zápasů, R - počet remíz, P - počet prohraných zápasů, GV - góly vstřelené, GO - góly obdržené, GR - gólový rozdíl, Příští soupeři - soupeři pro příští tři zápasy, tučně jsou označeny domácí zápasy.