U19: Slušná hra jen po vápno

21.9.2022 23:25   Filip Šmídek

V poli vyrovnané, ale v efektivitě jasně lepší hráči Bohemians.

Další anglický týden jsme zakončili domácím zápasem s Bohemians. Začátek zápasu jsme měli slušný, dostali jsme se do dvou zajímavých centrů, ale ve vápně nejsme příliš agresivní. Soupeř si během poločasu taky vypracoval dvě zajímavé situace. V první nás podržel Skokánek v bráně, ve druhé jsme nechali lacino projít útočníka po lajně, ten zpětnou přihrávkou našel Šurýna, který prostřelil Skokánka - 0:1.

Druhá půle byla podobná, my hráli s míčem a soupeř chodil do rychlých brejků. My si vytvořili jednu šanci, kdy Kiši hlavičkoval těsně vedle. Hosté měli více šancí a tak v poslední desetiminutovce nás dvakrát potrestali.

Hodnocení se může kopírovat z minulých utkání. Hrajeme celkem slušně s míčem po vápno, ale tam řešíme situace naprosto příšerně a prakticky si nevypracujeme jedinou šanci. Zato soupeři stačí dvě šance na to, aby nám dal gól. Bohemians gratuluji k zasloužené výhře.

FC Tempo Praha - Bohemians Praha 1905 0:3 (0:1)